مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

اولین تیزر تریلر فیلم باربی Barbie 2023 با بازی مارگو رابی

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

امروز اولین تریلر از فیلم پر سر و صدای باربی با هنرنمایی مارگورابی و رایان گاسلینگ توسط شرکت برادران وارنر منتشر شده است.

تصاویری از اولین تیزر تریلر رسمی فیمل باربی 2023

بالاخره اولین تیزر تریلر از فیلم باربی توسط شرکت برادران وارنر منتشر شده است و این تیزر تریلر اولین چیزی است که از این فیلم منتشر شده است. بسیاری مدت هاست که منتظر این فیلم هستند و در زمان ساخت آن نیز تصاویر زیادی از ساخت آن منتشر نشده بود. حال که نقش اول این فیلم را سوپر استار معروف هالیوود خانوم مارگو رابی ایفای نقش کرده است از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار شده است.

در این تریلر درباره باربی صحبت می شود و شکل گیری عروسک ها و با جمله ایی مهم تریلر را آغاز میکنند. از زمانی که دختر بچه ها بوده اند عروسک ها هم بوده اند.

اولین تیزر تریلر فیلم باربی Barbie 2023 با بازی مارگو رابی

در تریلر شما مارگوت رابی را به عنوان عروسک پلاستیکی معروف و رایان گاسلینگ را به عنوان Ken نسخه مردانه باربی مشاهده میکنیم. مارگوت رابی در سحنه ایی در مقابل خانه های رنگارنگ پلاستیکی ایستاده است که نماینگر خانه های باربی است. خانه های عروسکی که برای بازی کودکان ساخته شده است و بازیگران نقش عروسک های این خانه ها را خواهند داشت. یجورایی دنیای باربی واقعی شده است.

در تصویر دیگری نیز رایان گاسلینگ در یک فعالیت ورزشی کنار دوستان خودش است.

اولین تیزر تریلر فیلم باربی Barbie 2023 با بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ

اما نکته مهم دیگر این تریلر حضور ستاره فیلم افسانه ده حلقه مارول است. در صحنه ایی از فیلم این بازیگر در حال رقصیدن با عده ایی دیگر است که هنوزنقش او مشخص نیست.

این تیزر تریلر کوتاه امید های خیلی را برای این فیلم زنده کرده است چرا که این فیلم در سکوت کامل ساخته شد و اخبار زیادی از آن مطرح نبود. در پایان تریلر نیز مشاهده میکنید که این فیلم برای 21 جولای سال آینده بر روی پرده سینما خواهد رفت. بسیاری منتظر تماشای درخشش مارگو رابی در نقش باربی هستند و منتظر نتیجه زوج هنری رایان گاسلینگ و مارگو رابی را تماشا کنند.

مطالب مرتبط
فیلم باربی (Barbie 2023 ) با مارگو رابی و رایان گاسلینگ فیلم باربی (Barbie 2023 ) با مارگو رابی و رایان گاسلینگ

شرکت فیلم سازی Warner Bros درحال ساخت فیلم باربی برای سال 2023 است. اما چه کسی بهتر از مارگو رابی می توانست باربی باشد.

پیش درامد فیلم سینمایی یازده یار اوشن ( Oceans Eleven ) با حضور مارگو رابی پیش درامد فیلم سینمایی یازده یار اوشن ( Oceans Eleven ) با حضور مارگو رابی

پیش درامدی از فیلم محبوب 11 یار اوشن ( Oceans 11 ) با بازی رایان گاسلینگ ( Ryan Gosling ) و مارگو رابی ( Margot Robbie ) ساخته خواهد شد .

بازگشت مارگو رابی ( Margot Robbie ) در نقش هارلی کویین بازگشت مارگو رابی ( Margot Robbie ) در نقش هارلی کویین

جیم گان رسما تایید کرد که مارگو رابی ( Margot Robbie ) در نقش هاری کویین در DCEU باز خواهد گشت .

حضور مارگو رابی در قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب حضور مارگو رابی در قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب

همانطور که دیزنی اعلام کرده بود قسمت جدید فیلم دزدان دریایی کارائیب قرار است فضای زنانه بیشتری بگیرد و حضور مارگو رابی در سال 2020 برای این فیلم اعلام شده بود.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 5 = ?

جستجو