مدلوپ

داستان سوسک ها در سریال 1899 چیست ؟و آیا آنها حشرات واقعی هستند یا چیزی بیشتر؟

  1. فیلم ها
  2. نقد و بررسی فیلم ها

باگ ها در سریال 1899 توجه خیلی هارو به خودشون جلب کردند . با هم بررسی کنیم ببنیم این سوسک ها واقعی هستند یا خیر .

درباره سوسک های سریال 1899


هشدار این مقاله دارای اسپویل سنگین میباشد


درحالی که سریال 1899 دارای حجم نسبتاً زیادی از عناصر رمزآلود است، حشراتی که دانیل (آنورین بارنارد) و الیوت (فلین ادواردز) در کربروس استفاده می‌کنند، ممکن است حتی طرفدارانی که بیشترین توجه را میکنند را هم متحیر کند. این به این دلیل است که سریال هرگز توضیح واضحی در مورد این حشرات و اینکه دقیقاً چه کاری انجام می دهند به ما نمی دهد. با این وجود، سرنخ های کافی در هشت قسمت از فصل اول 1899 وجود دارد تا بتوانیم همه چیز را کنار هم بگذاریم و متوجه شویم که آن سوسک ها چیستند. با این حال، پاسخ چندان ساده نیست، زیرا باگ ها به طور همزمان نشان دهنده ارتباط عاطفی بین مائورا (امیلی بیچم) و پسرش و مفهومی از علوم کامپیوتر هستند.

داستان سوسک ها در سریال 1899 چیست ؟و آیا آنها حشرات واقعی هستند یا چیزی بیشتر؟

چگونه "1899" از سوسک ها استفاده می کند

در قسمت اول سریال 1899، یک سوسک مائورا را به گنجه پرومتئوس راهنمایی می کند که جایی که الیوت در آن گیر افتاده است. دنیل و الیوت همچنین از یک سوسک در موارد متعدد برای باز کردن درهای قفل شده، دسترسی به یکی از اتاق‌های مجازی که خاطرات جعلی را در خود جای داده است، استفاده می‌کنند، یا حتی آن‌ها را از طریق Kerberos راهنمایی می‌کنند و در عین حال از شناسایی توسط دژخیمان هنری (آنتون لسر) مانع شود. بعداً در سریال، مائورا از یک سوسک برای بازگشت استفاده می کند تا یک شفت زیر تختش را باز کند تا بتواند به خاطرات خودش برگردد و به دنبال پدرش بگردد. دنیل همچنین از یک سوسک استفاده می کند تا آدا ( Vida Sjørslev ) را پیش از آن که از پوسته خود برای کشتن دختر استفاده کند و حوادثی را که منجر به شورش در کربروس می شود، به راه بیندازد. به طور خلاصه، سوسک‌ها برای غلبه بر یکی از محدودیت‌های شبیه‌سازی با تحمیل رفتاری استفاده می‌شوند که به نظر می‌رسد بخشی مورد نظر از کد منظر مجازی نیست.

به نظر می رسد که باگ ابزاری است که فقط دنیل و الیوت می توانند از آن استفاده کنند تا هر زمان که بخواهند در شبیه سازی بروند و از برخی از موانع محیط مجازی غلبه کنند. به طور دقیق تر، سوسک ها یا حشرات برای معرفی یک رفتار ناخواسته در داخل شبیه سازی استفاده می شوند. مانند اشکالات کامپیوتری، سوسک ها نرم افزار را خراب می کنند و آن را مجبور به انجام کاری می کنند که در ابتدا برای انجام آن برنامه ریزی نشده بود.

البته، باگ ها معمولاً محصول جانبی برنامه نویسی هستند و در داخل نرم افزار متولد می شوند، ثمره اشتباهات کدنویسی یا تعامل غیرقابل پیش بینی بین بخش های مختلف کد. سوسک ها نیز معمولاً منجر به یک نوع رفتار ناخواسته می شوند. با این حال، در سریال 1899، به نظر می رسد که دنیل و الیوت سوسک ها را کنترل کرده و شاید آنها را وارد شبیه سازی کرده اند. بنابراین، اگر بخواهیم از اصطلاحات مناسب استفاده کنیم، دنیل و الیوت از سوسک ها به عنوان ابزار هک استفاده می کنند، نه به عنوان باگ. این بدان معناست که باگ‌ها می‌توانند یک کد خارجی باشند که دانیل برای دستکاری شبیه‌سازی به نفع خود آورده است.

ازونجایی که 1899 مانند یک پازل ساخته شد ، سرنخ هایی را برای حل معماهای آن به مخاطب می داد. بنابراین منطقی است که سازندگان Jantje Friese و Baran bo Odar بخواهند همه چیز را ساده کنند زیرا "اشکال" اصطلاحی است که برای طرفداران معمولی قابل دسترس تر از "ابزار هک" است.

همچنین ممکن است سوسک‌ها در واقع باگ باشند، که به معنی مشکلاتی در کد شبیه‌سازی است که خالق آن را پشت سر گذاشته است. در آن صورت، دنیل و الیوت سوسک ها را خلق نکردند، بلکه فقط از آنها بهره برداری می کنند. از آنجایی که دنیل و الیوت از معدود افرادی هستند که از حضورشان در یک دنیای مجازی آگاه هستند، این به آنها اجازه می‌دهد تا کد را بررسی کنند و نقص‌هایی را پیدا کنند که می‌توانند به نفع خود استفاده کنند. این یک مورد کلاسیک از تبدیل شدن یک اشکال به یک ویژگی است. در هر صورت، نکته مهمی که باید قبل از فصل 2 سریال 1899 به خاطر بسپارید این است که آن سوسک‌ها رفتارهای ناخواسته‌ای در داخل شبیه‌سازی ایجاد می‌کنند و آنها را به ابزاری ارزشمند برای افرادی تبدیل می‌کنند که سعی می‌کنند از زندان‌های مجازی خود فرار کنند و به دنیای واقعی بازگردند. با این حال، علاوه بر این که باگ های 1899 مربوط به علوم کامپیوتر هستند، توضیحی درونی برای ظاهر خود نیز دارند.

چگونه سوسک ها با گذشته مائورا ارتباط دارند

چگونه سوسک ها با گذشته مائورا ارتباط دارند

در حالی که هنوز چیزهای زیادی در مورد گذشته مائورا نمی دانیم، فصل 1 1899 توضیح می دهد که چرا زن در داخل شبیه سازی به دام افتاده است. در دنیای واقعی، مائورا با دنیل ازدواج کرده است و آنها یک پسر به نام الیوت دارند. در نقطه ای، الیوت به یک بیماری کشنده مبتلا می شود. مائورا که قادر به خداحافظی با پسرش نبود، اولین نسخه شبیه سازی را ایجاد کرد، جایی که او هوشیاری الیوت را ایمن نگه داشت. مائورا و دنیل به طور مکرر از این شبیه سازی بازدید می کنند و زندگی خانوادگی خود را در کنار پسرش طولانی می کنند. ما هنوز نمی دانیم که چگونه شبیه سازی مائورا به زندانی برای بسیاری از مردم تبدیل میکند یا چرا او حافظه خود را پاک کرد. با این حال، سوسکی که دنیل و الیوت در شبیه‌سازی استفاده می‌کنند، بسیار شبیه باگ دیگری از گذشته‌شان است.

در یکی از خاطرات مائورا، ما زن را می بینیم که در یک بعد از ظهر با پسرش حضور دارد. در این بعدازظهر، الیوت باگی را پیدا می‌کند که دقیقاً شبیه سوسک‌های استفاده‌شده در داخل شبیه‌سازی است. الیوت می‌خواهد سوسک را در جعبه نگه دارد و مائورا به پسر می‌گوید که موجود بیچاره لیاقت زندگی در زندان را ندارد. سپس الیوت می‌پرسد که چگونه می‌تواند از بی‌خطر بودن حشره آگاه شود و رشد آن را ببیند، اگر آن را نگه ندارد. مائورا به پسرش می‌گوید که او نمی‌داند، اما این بدان معنا نیست که سلب آزادی موجود دیگری درست است. از قضا، چند ماه یا سال بعد، مائورا الیوت را در جعبه مجازی خود حبس می کند و توصیه های خود را کاملاً فراموش می کند.

ما هنوز نمی دانیم که شبیه سازی دقیقا چگونه کار می کند و آیا خاطرات آسیب زا مسافران کربروس با واقعیت ارتباط دارد یا خیر. با این حال، به نظر می‌رسد این شبیه‌سازی حداقل تا حدی تحت تأثیر خاطرات مائورا قرار گرفته است، که از آنجایی که او همه چیز را خلق کرده، منطقی است. بنابراین، اگر اشکالات محاسباتی که در کد او ظاهر می‌شوند، به شکل سوسکی باشند که او در حین گذراندن وقت با الیوت دید، مناسب خواهد بود. در داخل شبیه‌سازی، هر قطعه کد با یک شی نشان داده می‌شود، بنابراین جالب است فکر کنیم که اشکالات را می‌توان با باگ‌ها نشان داد. و اگر اینطور باشد، هیچ حشره‌ای بهتر از سوسکی که مائورا برای آموختن درسی به الیوت استفاده کرد، نیست.

1899 در حال حاضر در نتفلیکس در حال پخش است. متأسفانه، پلتفرم استریم نتفلیکس هنوز سریال را تمدید نکرده است.

مطالب مرتبط
سریال برلین ( Berlin ) : تریلر ، بازیگران و هر آنچه باید بدانیم سریال برلین ( Berlin ) : تریلر ، بازیگران و هر آنچه باید بدانیم

پیش درامد سریال خانه کاغذی ( Money Heist - La Casa De Papel ) به نام برلین از نتفلیکس پخش خواهد شد.

نقد و بررسی فیلم سینمایی بلک آدام ( Black Adam ) نقد و بررسی فیلم سینمایی بلک آدام ( Black Adam )

با هم بررسی کنیم ببینیم علت ضعف و انتقاد های زیاد به فیلم سینمایی بلک آدام دنیای DC چیست ؟.

هرآنچه درباره فیلم جدید مارول به نام قلب آهنی ( Ironheart ) باید بدانیم هرآنچه درباره فیلم جدید مارول به نام قلب آهنی ( Ironheart ) باید بدانیم

تمام چیز هایی که از فیلم سینمایی Ironheart پروژه جدید مارول میدانیم : داستان فیلم و تاریخ انتشار.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 6 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !