مدلوپ

وین دیزل و رابرت دانی جونیور در سریع و خشن 10

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

وین دیزل در تازه ترین مصاحبه خود گفته است علاقهمند است که آقای رابرت دانی جونیور در سری بعد فیلم سریع و خشن حضور داشته باشد.

رابرت دانی جونیور ستاره انتقام جویان در سریع و خشن ده

سوپر استار فیلم سریع و خشن وین دیزل علاقه مند است که آقای رابرت دانی جونیور در فیلم بعدی سریع و خشن حضور داشته باشد. آقای وین دیزل بازیگر نقش دامنیک تورتتو دوست دارد که رابرت دانی جونیور نقش کاراکتری را بازی کند که شانس مستقیمی با تورتتو دارد.

وین دیزل می گوید که:

بدون این که بخواهم داستان فیلم را به شما لو بدهم باید بگویم که یک کاراکتری در داستان وجود دارد که در مقابل دامنیک تورتتو است. او با هوش مصنوعی و ماشین های خودران سر و کله میزند. او کسی است که فکر میکند این آینده است و این خلاف عقاید تورتتو است.

وین دیزل اصلا درباره این که آیا او به صورت قطعی با دانی جونیور در این باره صحبت کرده است یا خیر چیز را نگفته است. اما برای این همکاری بسیار شوق دارد.

رابرت دانی جونیور در انتقام جویان

میشل رودریگز دیگر سوپراستار فیلم سریع و خشن اما دوست دارد تا مت دیمن را به لیست بازیگرای این فیلم اضافه کند و در توئیتی در این باره گفته است که در این فیلم 4 برنده اسکار حضور دارند حالا تو هم به جمع ما اضافه شو.

چهار برنده اسکار دیگر این فیلم چارلیز سیرون و ریتا مونرو و هلن میرن و بیری لارسون هستند. آقای مت دیمون نیز در سال 1997 یک اسکار برده بود.

فیلم سریع و خشن ده برای 19 ماه می در سال جاری منتشر خواهد شد. و سریع و خشن 11 برای سال 2024 ساخته و منتشر خواهد شد. آقای وین دیزل در قبل گفته بود که میدانم مردم دوست دارند تا این سری ادامه پیدا کند ولی باید این را دانست که هر چیز خوبی به پایان می رسد.

مطالب مرتبط
آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد

مارول آخرین تریلر فیلم مرد مورچه ایی 3 را منتشر کرده است که بیشتر از داستان فیلم را مشخص می نماید. آیا کانگ انت من را شکست خواهد داد؟ باید 3 ماه دیگر صبر کنید تا آخر داستان را ببینید.

سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد

نتفلیکس با انتشار تیزری سریال ونزدی آدامز رو برای فصل 2 تمدید کرد.

شایعات و اخبار جدید از انتقام جویان : جنگ های مخفی - از بازگشت مرد آهنی با توبی مگوایر شایعات و اخبار جدید از انتقام جویان : جنگ های مخفی - از بازگشت مرد آهنی با توبی مگوایر

اخبار و شایعات جدید منتشر شده از انتقام جویان جنگ های مخفی ( Avengers : Secret Wars ) در این مقاله قرار داده شده .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 1 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !