مدلوپ

قسمت پنجم لست آف آس ( The Last of Us ) یا آخرین باز مانده از ما در روز جمعه پخش می شود

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

HBO هم زمان با پخش تریلر و تیزر قسمت پنجم آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us ) اعلام کرد که این هفته سریال در روز جمعه منتشر می شود .

خلاصه قسمت پنجم The Last of Us

اوضاع برای جوئل و الی آسان تر نمی شود. تیزر جدیدی از The Last of Us نشان می‌دهد که این زوج در کانزاس سیتی در موقعیتی نامرتب قرار گرفته‌اند که نمی‌خواستند هیچ بخشی از آن آغاز شود.

خلاصه قسمت پنجم The Last of Us

HBO پیش نمایش The Last of Us Episode 5 را در یوتیوب منتشر کرده است که نشان می دهد کانزاس سیتی در بهترین حالت نیست. در واقع، کاتلین (با بازی ملانی لینسکی، ستاره جلیقه زردها) به طور طعنه آمیزی به گروهی از زندانیان می گوید: "نشنیده ای؟ کانزاس سیتی آزاد است." این با فیلم هایی از هرج و مرج در منطقه مترو آمیخته شده است.

کاتلین مصمم است انتقام خود را از هنری بگیرد، کسی که معتقد است در قتل برادرش نقش داشته است. هنری در پایان قسمت چهارم The Last of Us دیده می شود که جوئل و الی را زیر اسلحه نگه داشته است. اما با توجه به ظاهر این تریلر، آنها به زودی با هم همکاری خواهند کرد.

اما کاتلین تنها دشمنی نیست که جوئل و الی در قسمت آینده باید مراقب او باشند. این پیش‌نمایش همچنین اولین برخورد آن‌ها با یک فرد آلوده به نام Bloater را در مجموعه بازی‌های ویدیویی نشان می‌دهد. این دشمن حتی از کلیکرها هم خطرناک‌تر است و زمانی که کاتلین و دست راستش به دهانه‌ای قریب‌الوقوع در یک ساختمان متروکه برخورد کردند، پیش‌بینی شد.

انتظار کوتاه تر از حد معمول خواهد بود تا ببینیم در آینده با جوئل و الی چه اتفاقی می افتد. HBO قسمت بعدی The Last of Us را به جای زمان معمول یکشنبه خود، در روز جمعه، 10 فوریه منتشر خواهد کرد. این تغییر در حال رخ دادن است تا سریال بتواند از رقابت با Super Bowl اجتناب کند.

مطالب مرتبط
اولین تریلر از سریال تلویزیونی The Last of Us منتشر شد اولین تریلر از سریال تلویزیونی The Last of Us منتشر شد

شبکه HBO در تریلری ( مجموعه برنامه های آینده اش ) تصاویری از سریال آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us ) رو منتشر کرد.

بلا رمزی بازیگر نقش الی تا به حال بازی The last of us را تجربه نکرده است بلا رمزی بازیگر نقش الی تا به حال بازی The last of us را تجربه نکرده است

بلا رمزی بازیگر نوجوان موفق هالیوودی که به عنوان بازیگر نقش الی برای سریال The Last Of Us انتخاب شده تصمیم گرفته این نقش را بدون انجام بازی که سریال از روی آن ساخته میشود ادامه دهد.

سریال The Last of Us برای فصل دوم تمدید شد سریال The Last of Us برای فصل دوم تمدید شد

HBO به صورت رسمی اعلام کرده است که این سریال برای فصل دوم تمدید شده است و توانسته است به موفقیت خیره کننده ای دست یابد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 4 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !