مدلوپ

قسمت دوم سریال آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us )

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

امشب قسمت دوم از سریال پر طرفدار آخرین بازمانده از ما یا همان Last of Us معروف منتشر می شود .نگاهی به اپیزود اول این سریال بندازیم .

سریال پر طرفدار آخرین بازمانده از ما ( The last of us )

بلاخره سریال مورد انتظار همه گیمرا یعنی آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us ) منتشر شد . این سریال 9 قسمتی از شبکه HBO پخش میشه که برگرفته از نسخه بازی Last of Us میباشد . اما همونطور که انتظار میرفت ، قسمت اول این سریال فوق العاده ظاهر شد و تونست نمرات بالایی رو از منتقدین دریافت کنه .

قسمت دوم سریال آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us )

ما در سریال Last of us میبینیم که مردم کره زمین به خاطر گرم شدن بیش از حد این سیاره ، به جای اینکه با ویروس به زامبی تبدیل بشن ، با نوعی قارچ به زامبی هایی تبدیل میشن که فقط به دنبال انتشار هرچه بیشتر و تولید مثل هستند ( از طریق گاز گرفتن یا ایجاد زخم ) . پدرو پاسکال در نقش جول در این سریال ایفای نقش میکنه .

قسمت اول سریال آخرین بازمانده از ما یا The last of us خیلی ایستر اگ داشت . اگه بازی Last of Us رو انجام داده باشین متوجه میشین که سازندگان این سریال به خیلی از نکات ریز توجه کردن و تا تونستن این سریال رو با نسخه بازی تطبیق دادن . همچنین جلوه های ویژه و بصری اپیزود اول فوق العاده بود و این رو به وضوح در سکانس سقوط هواپیما میشد دید . که ما تو این ژانر فقط همچین سکانسی رو در انیمیشن اهریمین خاموش یا Resident Evil دیده بودیم .

تا قبل از این سریال طرفداران بازی های رایانه ای یا اصولا گیمر ها بهترین اقتباس سینمایی رو سریال ویچر - The Witcher میدونستن ولی بعد از انتشار قسمت اول این سریال گویا نظر گیمر ها عوض شده و سریال Last of Us رو به عنوان بهترین اقتباص معرفی کردن .

قسمت دوم سریال آخرین بازمانده یا The last of us امشب منتشر میشه و شما عزیزان میتونین تماشا کنین . حتما نظر خودتون رو راجع به قسمت دوم زیر این پست کامنت کنید تا ما هم بتونیم یه جمع بندی برای بینندگان ایرانی داشته باشیم .

مطالب مرتبط
بلا رمزی بازیگر نقش الی تا به حال بازی The last of us را تجربه نکرده است بلا رمزی بازیگر نقش الی تا به حال بازی The last of us را تجربه نکرده است

بلا رمزی بازیگر نوجوان موفق هالیوودی که به عنوان بازیگر نقش الی برای سریال The Last Of Us انتخاب شده تصمیم گرفته این نقش را بدون انجام بازی که سریال از روی آن ساخته میشود ادامه دهد.

اولین تریلر از سریال تلویزیونی The Last of Us منتشر شد اولین تریلر از سریال تلویزیونی The Last of Us منتشر شد

شبکه HBO در تریلری ( مجموعه برنامه های آینده اش ) تصاویری از سریال آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us ) رو منتشر کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 2 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !