مدلوپ

سریال The Last of Us برای فصل دوم تمدید شد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

HBO به صورت رسمی اعلام کرده است که این سریال برای فصل دوم تمدید شده است و توانسته است به موفقیت خیره کننده ای دست یابد.

تمدید سریال The Last of Us برای فصل دوم

HBO به صورت رسمی خبر از تمدید سریال The Last of Us برای فصل دوم داده است. HBO در کنار این خبر گفته است که تماشای این سریال در آمریکا از مرز 22 میلیون نفر گذشسته است و حالا دومین سریال پربیننده HBO بعد از House Of Dragon است.

کارگردان بازی Last of Us و تهیه کننده سریال آن آقای Neil Druckmann گفته است:

من بسیار خوشحال و مفتخرم که بسیاری برای به تماشای ماجراجویی جوئل و الی نشسته اند. همکاری با کریگ مازین و اعضا و تیم HBO بسیار جذاب بوده است و تا همین حالا هم بسیار بیشتر از توقعاتمان نتیجه گرفته ایم. حالا می تونیم با خیال راحت و علاقه فصل دوم سریال را بسازیم. به عنوان نماینده پلی استیشن و Naughty Dog از همتون متشکرم.
سریال The Last of Us برای فصل دوم تمدید شد

همانطور که در پست های قبلی گفته ایم این سریال بر اساس داستان بازی شرکت پلی استیشن و Naughty Dog به نام The Last Of Us است. این بازی دو قسمت دارد و سریال آن نیز تا به این لحظه به صورت قطعی برای دو قسمت آن ساخته خواهد شد. اما اصلا معلوم نیست که پارت 3 بازی آن ساخته خواهد شد یا خیر و نمی توان گفت که این سریال فصل سوم نیز خواهد داشت. سریال آخرین ما تا به این لحظه استقبال خوبی داشته است و به صدر تماشای کاربران رسیده است. مخصوصا برای گیمر ها که با داستان بازی این سریال آشنا هستند.

تماشای این سریال را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

مطالب مرتبط
قسمت دوم سریال آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us ) قسمت دوم سریال آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us )

امشب قسمت دوم از سریال پر طرفدار آخرین بازمانده از ما یا همان Last of Us معروف منتشر می شود .نگاهی به اپیزود اول این سریال بندازیم .

جیمز گان به شایعات پیرامون DC پایان می دهد، جیکوب الوردی هم سوپرمن نشد جیمز گان به شایعات پیرامون DC پایان می دهد، جیکوب الوردی هم سوپرمن نشد

جیمز گانن رئیس جدید DC یکی پس از دیگری بر شایعات بی اساس پیرامون این شرکت پایان می دهد. این بار مشخص شد هنوز بازیگر سوپر من مشخص نشده است.

سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد

نتفلیکس با انتشار تیزری سریال ونزدی آدامز رو برای فصل 2 تمدید کرد.

آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد

مارول آخرین تریلر فیلم مرد مورچه ایی 3 را منتشر کرده است که بیشتر از داستان فیلم را مشخص می نماید. آیا کانگ انت من را شکست خواهد داد؟ باید 3 ماه دیگر صبر کنید تا آخر داستان را ببینید.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 4 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !