مدلوپ

سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

نتفلیکس با انتشار تیزری سریال ونزدی آدامز رو برای فصل 2 تمدید کرد.

بازگشت ونزدی برای فصل 2

سریال ونزدی نتفلیکس برای فصل 2 تمدید شد. اخبار تمدید از طریق یک اعلان ویدیویی منتشر شد که نوید "شکنجه" بیشتری را در قسمت بعدی اپیزود می داد و این فرانچایز کلاسیک را به عنوان یک معمای مدرن و بی زبان نوجوانان تجسم می کرد.

سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد

مایلز میلار و آلفرد گوف، دو شرکت کننده در فصل اول ونزدی به نتفلیکس گفتند: "ما نمی توانیم منتظر باشیم تا با سر به فصل دیگری شیرجه بزنیم و دنیای ترسناک Nevermore را کشف کنیم." ما فقط باید مطمئن شویم که ونزدی اول استخر را خالی نکرده است."

فصل 1 با جمع‌بندی بیشتر اسرار کلیف‌هنگری که در اولین فیلم ساخته می‌شوند به پایان می‌رسد، اما مشخصاً در حال ایجاد محیطی بود که نمایش هیجان‌انگیز گوتیک می‌توانست وارد آن شود. گاف و میلار اخیراً در مورد تمایل خود برای بازگشت تیم برتون کارگردان به فصل 2 صحبت کردند، اگرچه این قبل از تمدید رسمی سریال اتفاق افتاده بود. برتون بسیاری از قسمت‌های فصل اول را کارگردانی کرد، اما از نظر تدارکاتی، از حضور او در رومانی برای کل تولید جلوگیری شد.

میلار گفت: او در تمام طول مسیر با جلوه های بصری درگیر بوده است. ما هر هفته با او صحبت می کنیم، و این تجربه یک همکاری باورنکردنی بوده است. نمی توانستیم وضعیت بهتری را بخواهیم. هرگز نمی دانید که این چیزها چگونه پیش می روند. اما با تیم، از همان ابتدا همه چیز مشخص است .

در دسامبر، .ونزدی پس از اولین نمایش خود، به سرعت برخی از رکوردها را تا اواخر نوامبر در نتفلیکس شکست. این سریال فانتزی با بازی جنا اورتگا در هفته 21 تا 27 نوامبر با 341.2 میلیون ساعت بازدید در صدر جدول 10 جدول برتر نتفلیکس پس از اولین نمایش آن در 23 نوامبر قرار گرفت. این سریال در یک هفته با 341 میلیون ساعت به پربیننده ترین برنامه نتفلیکس تبدیل شد.

مطالب مرتبط
معرفی سریال ونزدی ( Wednesday ) از نتفلیکس معرفی سریال ونزدی ( Wednesday ) از نتفلیکس

سریال ونزدی از نتفلیکس حتی پر بیننده تر از چیز های عجیب ( Stranger Things )

تریلر سریال چهارشنبه Wednesday از شبکه نتفلیکس تریلر سریال چهارشنبه Wednesday از شبکه نتفلیکس

نتفلیکس از سریال Wednesday که در رابطه با شخصیت ونزدی آدامز میچرخه، تریلر جدیدی رو رونمایی کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
6 + 3 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !