مدلوپ

آخرین تریلر John Wick 4 جان ویک 4 منتشر شد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

آخرین تریلر از فیلم اکشن و مهیج جان ویک 4 منتشر شده است و باید منتظر نمایش این فیلم بر پرده سینما باشیم.

جان ویک در قسمت چهارم برای آزادی خود میجنگد

همانطور که داستان فیلم را شما عزیزان می دانید در این قسمت جان ویک باید برای آزادی خود با اعضای High Table مبارزه کند تا آزادی خود را بدست بیاورد. او حالا به تحت تعقیب شماره یک برای بانتی هانتر ها تبدیل شده است و بسیاری برای بردن جایزه چند ده میلیون دلاری حاضرند که او را بکشند.

چپتر 4 سری فیلم های جان ویک شامل نام های بزرگی از عرصه سینما می شود و در این ما بین استید هنر های رزمی نیز به جشم میخورند مانند دانی ین که بسیاری فیلم های او را به نام استاد ایپ می شناسند. او در این فیلم نقش یک شمشیر زن نابینا را دارد که با توانایی های خود یک قاتل بسیار کشنده محسوب می شود.

جان ویک در قسمت چهارم برای آزادی خود میجنگد

باقی بازیگران اکثرا در قسمت های قبلی بودند و همانطور که می دانید این فیلم کوهی بازیگر بزرگ دارد و هر کدام از آن ها یک وزنده در سینما به حساب می آیند.

ابتدا قرار بود که قسمت چهارم در 21 می 2021 منتشر شود که بدلیل فراگیری کووید 19 این فیلم به تعویق افتاد و سپس LionsGate معتقد بود که حتی جان ویک هم نمی تواند در مقابل تام کروز قرار گیرد و سپس از تاریخ 27 می 2022 این فیلم به تاریخ 24 مارچ 2023 منتقل شد. این کار بسیار عاقلانه بود چرا که فیلم تاپ گان تام کروز به موفقیت خیره کننده ایی دست یافت. تقریبا یک ماه دیگر باید انتظار نمایش این فیلم را بر پرده سینما داشته باشید.

به محض انتشار این فیلم اخبار آن را در سایت برای شما عزیزان منتشر خواهیم کرد.

آخرین تریلر John Wick 4 جان ویک 4 منتشر شد

ارسال شده در تاریخ :1401/11/29
مطالب مرتبط
سریال پیش درآمد «جان ویک» «The Continental» به صورت بین‌المللی در پرایم ویدیو پخش خواهد شد سریال پیش درآمد «جان ویک» «The Continental» به صورت بین‌المللی در پرایم ویدیو پخش خواهد شد

هنوز جان ویک 4 منتشر نشده ، برای پیش درآمد این فیلم به نام The Continental ( کانتیننتال ) برنامه ریزی شده و قراره در پرایم ویدیو منتشر بشه .

حضور کیانو ریوز ( Keanu Reeves ) در نقش جان ویک در اسپین آف بالرینا حضور کیانو ریوز ( Keanu Reeves ) در نقش جان ویک در اسپین آف بالرینا

کیانو ریوز در نقش جان ویک ( John Wick ) در اسپین آف بالرینا ( Ballerina ) در کنار آنا د آرماس و یان مک شین ( Winston ) خواهد بود .

اولین پیش نمایش رسمی فیلم John Wick Chapter 4 جان ویک 4 منتشر شد اولین پیش نمایش رسمی فیلم John Wick Chapter 4 جان ویک 4 منتشر شد

بالاخره پس از اولین تیزر تریلر فیلم اکشن و جذاب John Wick- Chapter 4 حالا استودیو فیلم سازی lionsgate پیش نمایش بلند تری از این فیلم جذاب منتشر کرده است.

کیانو ریوز جزئیات جدیدی از اسپین آف «جان ویک»  یعنی «بالرینا» در مراسم CCXP فاش کرد کیانو ریوز جزئیات جدیدی از اسپین آف «جان ویک» یعنی «بالرینا» در مراسم CCXP فاش کرد

ریوز ( Keanu Reeves ) همچنین جزئیاتی از داستان و نقش خود در این فیلم را به اشتراک گذاشت.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 2 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !