مدلوپ

کیانو ریوز جزئیات جدیدی از اسپین آف «جان ویک» یعنی «بالرینا» در مراسم CCXP فاش کرد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

ریوز ( Keanu Reeves ) همچنین جزئیاتی از داستان و نقش خود در این فیلم را به اشتراک گذاشت.

حضور کیانو ریوز در اسپین آف بالرینا

فرنچایز جان ویک طرفدارانی دارد که داستان شخصیت کیانو ریوز را دنبال می کنند، یک قاتل که پس از نفوذ پسر ویگو تاراسوف، ایوسف، به خانه جان، دزدیدن ماشین او و کشتن سگش، دوباره وارد بازی می شود. داستان جان در نیویورک شروع شد، سپس در John Wick: Chapter 2 به رم منتقل شد، و سپس در John Wick: Chapter 3 پس از اینکه به عنوان excommunicado شناخته شد به مراکش منتقل شد . اکنون، علاوه بر دیدن او در جدیدترین قسمت، می توانید جان ویک را برای «چند سکانس» در اسپین آف جان ویک یعنی بالرینا ( Ballerina ) ببینید.

کیانو ریوز جزئیات جدیدی از اسپین آف «جان ویک»  یعنی «بالرینا» در مراسم CCXP فاش کرد

در Comic-Con Experience 2022، بزرگترین جشنواره فرهنگ پاپ در جهان که دارای جاذبه‌ها و پنل‌هایی درباره کمیک، سریال‌های تلویزیونی، فیلم‌ها، بازی‌های ویدیویی و ادبیات است، ریوز در طول پنل جان ویک روی صحنه رفت تا کمی بیشتر درباره آنچه تماشاگران می توانند از او در بالرین انتظار داشته باشند و بگوید : "من باید در آن حضور داشته باشم، بنابراین برای چند سکانس در آن هستم. آنها در حال فیلمبرداری هستند، و فیلمنامه عالی است، داستان جالب است. پیش به سوی آن".

ریوز همچنین اطلاعات بیشتری را راجع به شخصیت بالرینا فاش کرد :

او زنی است که شرایط بسیار سختی دارد و به دنبال انتقام از کسی که پدرش را کشته است می باشد . ، کسی که او را کشته است واقعا چه کسی می تواند باشد؟ بنابراین این سفر برای درک واقعی گذشته اش است. او پدرش را در یک روز از دست داد. سن کمی دارد، و واقعاً نمی داند چه اتفاقی افتاده است. فقط یک نفر که خالکوبی کرده بود وارد خانه شد و پدرش را کشت.

جان ویک در قسمت چهارم راهی را کشف می‌کند و نقشه‌ای برای شکست دادن میز بالا، شورایی متشکل از دوازده نفر که قدرتمندترین سازمان‌های جنایتکار دنیای قاتلان را اداره می‌کنند، پیدا می‌کند. جان قبل از اینکه بتواند آزادی خود را به دست آورد، باید با یک دشمن جدید و قدرتمند روبرو شود . در این میان دوستان قدیمی به دشمنان ترسناک تبدیل می شوند. علاوه بر بازگشت ریوز به عنوان شخصیت اصلی، ایان مک شین در نقش وینستون، مدیر هتل کانتیننتال نیویورک بازمی گردد. لنس ردیک در نقش شارون، نگهبان قاره باز می گردد. و لارنس فیشبرن به عنوان پادشاه بووری باز می گردد. در کنار کسانی که بازگشته اند، افراد جدیدی به بازیگران می پیوندند: بیل اسکارسگارد نقش مارکیز را بازی می کند. کلنسی براون نقش The Harbinger را بازی می کند. دانی ین نقش کین را بازی می کند. هیرویوکی سانادا نقش شیمازو را بازی می کند. رینا ساویاما در نقش آکیرا بازی می کند. Shamier Anderson Scott Adkins نقش Killa را بازی می کند. با توجه به ظاهر و احساس سه فیلم قبلی و آنچه تاکنون دیده ایم، آخرین قسمت به همان اندازه هیجان انگیز و پر اکشن خواهد بود.

مطالب مرتبط
حضور کیانو ریوز ( Keanu Reeves ) در نقش جان ویک در اسپین آف بالرینا حضور کیانو ریوز ( Keanu Reeves ) در نقش جان ویک در اسپین آف بالرینا

کیانو ریوز در نقش جان ویک ( John Wick ) در اسپین آف بالرینا ( Ballerina ) در کنار آنا د آرماس و یان مک شین ( Winston ) خواهد بود .

کارگردان کنستانتین 2 ( Constantine ) درباره ادامه حضور کیانو ریوز در این دنباله می گوید کارگردان کنستانتین 2 ( Constantine ) درباره ادامه حضور کیانو ریوز در این دنباله می گوید

فرانسیس لارنس کارگردان Constantine 2 همچنین درباره حضور Keanu Reeves در برنامه Late Night Show استفان کولبرت نیز میگوید .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !