مدلوپ

آمازون سریال تامب رایدر (Tomb Raider) را می سازد

به تازگی توسط منابعی نامشخص خبری منتشر شده است که فیبی .الر بریج سریال تامب رایدر را برای آمازون نویسندگی و تهیه خواهد کرد اما در آن ایفای نقش نخواهد کرد.

خانوم والر بریج ستاره سریال Fleabag سریال تامب رایدر را می نویسد

به تازگی در سیت های خبری شایعهه ای منتشر شده است که خانوم والر بریج ستاره فیلم Fleabag و بازیگر ایندیانا جونز قرار است تا به همراه آقای رایان آندولینا و آماندا گرینبلت برای آمازاون سریال تامب رایدر را بر اساس داستان بازی راینانه ایی مشهور آن بسازد بدون این که خود او در این سریال ایفای نقش کند. هنوز هیچ واکنش رسمی از سوی آمازون به این اخبار منتشر نشده است.

تامب رایدر آخرین پروژه والر بریج با آمازون تحت قرار داد والر با سرویس استریم آمازون است. او همچنین در حال توسعه یک فیلم نامه بر اساس رمان کلودیا لاکس تحت عنوان اینجا رو امضا کنید است. این رمان در باره یک شخصی است که در جهنم کار میکند و می خواهد ترفیع درجه بگیرد.

قبلا گفته شده بود که والر بریج در حال ساخت یک سریال کمدی و دراما برای آمازون بوده است و اخبار زیادی پیرامون آن منتشر نشده. منبع هالیوود ریپورتر گفته است که سریال تامب رایدر آن سریال نبوده و یک پروژه مجزا است. همچنان هم مشخص نیست که این فیلم در پروسه تولید است یا خیر.

فیبی والر بریج سریال تامب رایدر را می نویسد

از سوی دیگر نتفیلیکس انیمه ای از دنیای تامب رایدر را در حال ساخت دارد که ماجراجویی های لارا کرافت را دنبال میکند.

آنچه مشخص است سرویس های استریم پس از موفقیت سریال ویچر و حالا سریال Last Of Us به این نتیجه رسیده اند که داستان بازی های رایانه ایی می تواند بسیار برای مخاطبین جذاب باشد.

مطالب مرتبط
توبی مگوایر فیلم دیگری از مرد عنکبوتی را بازی می کند توبی مگوایر فیلم دیگری از مرد عنکبوتی را بازی می کند

توبی مگوایر Tobey maguire بازیگر اولین مرد عنکبوتی ( Spider-man ) در مصاحبه ای از اشتیاق خودش برای فیلم بعدی خبر داد .

خلاصه نقد و بررسی اسپین آف اسکوبی دو به نام ولما ( Velma ) + نمرات خلاصه نقد و بررسی اسپین آف اسکوبی دو به نام ولما ( Velma ) + نمرات

انیمیشن ولما اسپین آف اسکوبی دو در حالی که تلاش می کند چیز جدیدی را به دنیای اسکوبی دو بیاورد، به نظر نمی رسد چندان موفق واقع شده باشه ومنتقدان آنقدرها تحت تأثیر Velma قرار گرفته باشند.

جیمز گان به شایعات پیرامون DC پایان می دهد، جیکوب الوردی هم سوپرمن نشد جیمز گان به شایعات پیرامون DC پایان می دهد، جیکوب الوردی هم سوپرمن نشد

جیمز گانن رئیس جدید DC یکی پس از دیگری بر شایعات بی اساس پیرامون این شرکت پایان می دهد. این بار مشخص شد هنوز بازیگر سوپر من مشخص نشده است.

فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 ( Doctor Strange ) قبل از سلسله کانگ ( Kang Dynasty ) منتشر می شود فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 ( Doctor Strange ) قبل از سلسله کانگ ( Kang Dynasty ) منتشر می شود

اخبار جدیدی مبنی بر انتشار فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 قبل از Avengers : Kang Dynasty منتشر شده است .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
2 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !