مدلوپ

توبی مگوایر فیلم دیگری از مرد عنکبوتی را بازی می کند

  1. سخت افزار
  2. اخبار سخت افزار

توبی مگوایر Tobey maguire بازیگر اولین مرد عنکبوتی ( Spider-man ) در مصاحبه ای از اشتیاق خودش برای فیلم بعدی خبر داد .

بازگشت دوباره توبی مگوایر در نقش اسپایدرمن ؟

توبی مگوایر در آخرین مصاحبه خود زمانی که ازش پرسیده شد که آیا باز هم در مرد عنکبوتی حضور داری یا نه پاسخ داد که : "چرا نمی خواهم این کار را انجام دهم؟"

توبی مگوایر فیلم دیگری از مرد عنکبوتی را بازی می کند

مگوایر گفت: "من عاشق این فیلم ها هستم و همه دنباله های مختلف را دوست دارم."

بازیگر مرد عنکبوتی ( spider-man ) توبی مگوایر گفته است که علاقه مند است دوباره برای بازی در نقش مرد عنکبوتی در پروژه آینده بازگردد، اما اینکه آیا این اتفاق می افتد یا نه، هنوز مشخص نیست.

در مصاحبه‌ای در وب‌سایت مارول، از مگوایر پرسیده شد که چه احساسی دارد از اینکه در فیلم Spider-Man: No Way Home در سال 2021 از او خواسته شد تا به عنوان مرد عنکبوتی بازگردد، و او پاسخی بدون درخواست درباره تمایل به بازگشت ارائه کرد.

او (از طریق ScreenRant) گفت: "من عاشق این فیلم ها هستم و همه دنباله های مختلف را دوست دارم." "اگر بچه ها به من زنگ بزنند و بگویند، "امشب حاضر می شوی تا با هم سر و کله بزنی؟" یا "آیا برای انجام این فیلم حاضر می شوید یا صحنه ای را می خوانید یا یک کار مرد عنکبوتی را انجام می دهید؟"، "بله!" چون چرا من نمی خواهم این کار را انجام دهم؟"

مگوایر گفت وقتی مارول با او تماس گرفت که برای بازی در نقش مرد عنکبوتی در کنار دو مرد عنکبوتی دیگر، تام هالند و اندرو گارفیلد، بازگردد، او کمی عصبی شد.

او گفت که به یاد می‌آورد: «این چه شکلی خواهد بود و چه تجربه‌ای خواهد داشت؟» "اما برای اینکه با افراد زیبا، با استعداد و خلاق حاضر شوید و با هم بازی کنید؟ درست مثل "بله!" این سرگرم کننده و هیجان انگیز است."

مگوایر همچنین درباره چگونگی پوشیدن لباس مرد عنکبوتی پس از سال‌ها صحبت کرد و گفت که طولی نکشید که او با پوشیدن این لباس «احساس زیبایی در خانه خود» کرد.

Spider-Man: No Way Home یک خط داستانی چند وجهی داشت که به مگوایر و گارفیلد اجازه می داد شخصیت های مرد عنکبوتی خود را در کنار مرد عنکبوتی فعلی با بازی هالند تکرار کنند. این فیلم حتی صحنه‌ای داشت که به میم اشاره‌ای مرد عنکبوتی اشاره می‌کرد.

هیچ فیلم بعدی مرد عنکبوتی اعلام نشده است و خود هالند نیز گفته است که می خواهد از بازیگری فاصله بگیرد و روی خانواده اش تمرکز کند. هالند همچنین گفت که می خواهد ببیند یک زن نقش این شخصیت را بازی می کند. او گفت: "ما سه مرد عنکبوتی پشت سر هم داشته ایم؛ همه ما مثل هم بوده ایم. خیلی خوب است که چیز متفاوتی ببینیم."

مطالب مرتبط
جیمز گان به شایعات پیرامون DC پایان می دهد، جیکوب الوردی هم سوپرمن نشد جیمز گان به شایعات پیرامون DC پایان می دهد، جیکوب الوردی هم سوپرمن نشد

جیمز گانن رئیس جدید DC یکی پس از دیگری بر شایعات بی اساس پیرامون این شرکت پایان می دهد. این بار مشخص شد هنوز بازیگر سوپر من مشخص نشده است.

آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد

مارول آخرین تریلر فیلم مرد مورچه ایی 3 را منتشر کرده است که بیشتر از داستان فیلم را مشخص می نماید. آیا کانگ انت من را شکست خواهد داد؟ باید 3 ماه دیگر صبر کنید تا آخر داستان را ببینید.

فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 ( Doctor Strange ) قبل از سلسله کانگ ( Kang Dynasty ) منتشر می شود فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 ( Doctor Strange ) قبل از سلسله کانگ ( Kang Dynasty ) منتشر می شود

اخبار جدیدی مبنی بر انتشار فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 قبل از Avengers : Kang Dynasty منتشر شده است .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 3 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !