مدلوپ

آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

مارول آخرین تریلر فیلم مرد مورچه ایی 3 را منتشر کرده است که بیشتر از داستان فیلم را مشخص می نماید. آیا کانگ انت من را شکست خواهد داد؟ باید 3 ماه دیگر صبر کنید تا آخر داستان را ببینید.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania به زودی بر روی پرده سینما

شب گذشته از سوی مارول در حساب یوتیوب این استودیو آخرین تریلر فیلم مرد مورچه ایی منتشر شد که بخش بزرگی از داستان این قسمت از فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania را مشخص می کند.

آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد

داستان فیلم به صورت مشخص درباره اسکات لنگ (پال راد) خواهد بود که با ورود ناگهانی اش به دنیای کوانتوم با وسوسه کانگ رو به رو می شود که در ازای برآورده کردن خواسته او، اسکات لنگ را به چند سال گذشته برگرداند تا زمان از دست رفته با دختر خود را به دست بیاورد. آنچه که مشخص است هنوز اسکات لنگ از اتفاقات زمان تانوس نگذشته است.

آنچه که مشخص است این فیلم مانند دیگر فیلم های مارول نبوده و تنها به داستان مرد مورچه ایی مرتبط نیست و بلکه به کل دنیای مارول متصل می شود. کانگ نقش شرور این قسمت از مرد مورچه ایی قبل تر در سریال لوکی معرفی شده بود و حالا با انتشار برنامه مارول به طور حتیم می دانیم که یکی از قسمت های اونجرز (انتقام جویان) به مبارزه با او ختم می شود. بخاطر همین این قسمت از فیلم مرد مورچه ایی بسیار مهم است و قرار است تا اطلاعات بسیار زیادی درباره کانگ به طرفداران دنیای مارول بدهد. همانطور که در سریال لوکی مشاهده کرده اید کانگ یک دانشمند و نابغه است که از جهان های مختلف و زمان های مختلف سعی بر فرمانروایی تمامی قلمرو های زمانی و مکانی دارد. آنچه از الگو فیلم های مارول می توان تشخیص داد این است که مارول سعی دارد تا طرفداران خود را بیش از پیش با دنیای موازی و چند جهانی آشنا کند.(حتما سریال What If را مشاهده کنید!)

 Ant-Man and the Wasp: Quantumania به زودی بر روی پرده سینما

در آخر شما را دعوت میکنیم تا آخرین تریلر فیلم مرد مورچه ایی را مشاهده کنید و به یاد داشته باشید که تا چند روز آینده فیلم پلنگ سیاه واکاندا برای همیشه منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط
پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟ پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟

جیمز گان ( James Gunn ) در اقدامی خیلی عجیب بازیگر نقش سوپر من یعنی هنری کویل را جایگزین کرد .

هنری کویل همچنان به ویچر برنخواهد گشت و دیگر سوپر من هم نخواهد بود هنری کویل همچنان به ویچر برنخواهد گشت و دیگر سوپر من هم نخواهد بود

پس از خبر جدایی هنری کویل از نقش سوپر من و خبر شوکه کننده کنار گذاشتن او از این نقش در DC حالا خبر آمده است که او به ویچر هم بر نخواهد گشت.

ولورین ( Wolverine ) مرده چگونه در ددپول ( Deadpool 3 ) زنده خواهد شد ؟ ولورین ( Wolverine ) مرده چگونه در ددپول ( Deadpool 3 ) زنده خواهد شد ؟

هیو جکمن ( Hugh Jackman ) گفته که آنها راهی برای بازگرداندن ولورین بدون به هم زدن جدول زمانی لوگان پیدا کرده اند.

شاهکار مارول ، مرد آهنی ( Iron Man ) به فیلم های ملی پیوست شاهکار مارول ، مرد آهنی ( Iron Man ) به فیلم های ملی پیوست

فیلم پر طرفدار مرد آهنی ( Iron Man ) با بازی رابرت داونی جونیور به فهرست فیلم های ملی آمریکا پیوست .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !