مدلوپ

پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

جیمز گان ( James Gunn ) در اقدامی خیلی عجیب بازیگر نقش سوپر من یعنی هنری کویل را جایگزین کرد .

ترک دنیای DC توسط دواین جانسون ، هنری کویل و گال گدوت

کمپانی DC که همیشه به آشفتگی و بی برنامه بودن معروف بود طی اقدام عجیبی هنری کویل و گال گدوت رو جایگزین کرد و همه ی اینها تصمیم جیمز گان تهیه کننده اصلی دنیای DC بود . انتظار میرفت با وجود تغییراتی که برادران وارنر ( Warner Bros ) و DC ایجاد کردند ، این کمپانی جون دوباره ای بگیره و بتونن تو میادین با مارول رقابت کنن . اما با اتفاقات پیش آمده دیگه همچین چیزی دور از انتظاره .

پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟

جیمز گان که به تازگی از برنامه های آینده DC رو نمایی کرده ، گفته بود که قراره پایانی به دنیای اسنایدر ( Snyder ) بدن . چندی پیش هم قبل تر از این اخبار اعلام شده بود که قراره فیلم مرد پولادین 2 یا سوپرمن 2 ( Man of Steel 2 ) با بازی هنری کویل ( Henry Cavill ) ساخته بشه ولی گویا برنامه چیز دیگه ای هستش .

همونطور که آشکار بود بن افلک به عنوان عضوی از مافیای DC نقشش پررنگ تر شده و در تصمیمات حساس این کمپانی هم دخالت میکنه . چرا که بعد از پخش شدن خبر تهیه کننده شدن بن افلک در کمپانی DC ، خبر کنار گذاشته شدن هنری کویل از نقش سوپر من منتشر شد . تقریبا یک روز بعدش هم خبر کنار گذاشته شدن گال گدوت بازیگر نقش واندر وومن منتشر شد . با یه دو دوتا چهارتای ساده میشه فهمید که این اتفاقات یه ربطی به بن افلک داره .

این همه ی ماجرا نیست . دواین جانسون یا راک ( Dwayne johnson The Rock ) که با تهیه کنندگی و بازی کردن در نقش Black Adam ( بلک آدام ) وارد دنیای DC شده بود ، برنامه ریزی های خودش رو برای آینده این کاراکتر داشت . همچنین گفته بود که با کلی زحمت و درخواست تونسته هنری کویل رو راضی کنه که به نقش سوپر من برگرده . حالا اون هم به این قضایا واکنش نشون داده و پیج رسمی DC و بلک آدام رو آنفالو کرده .

میشه گفت کاراکتر سوپرمن ، وزن سنگین دنیای DC هستش و به نظر طرفداران تنها کسی که میتونه این وزنه رو حمل کنه هنری کویل هست . با این اوصاف انتظار میره که دی سی به پایان خودش در رقابت های کامیک نزدیک بشه و دیگه شانسی برای پیروزی مقابل مارول نداشته باشه .

مطالب مرتبط
کمپانی DC فیلمنامه ای را که خالق Peaky Blinders برای Man of Steel 2 ( سوپرمن ) ارائه کرده بود رد کرد کمپانی DC فیلمنامه ای را که خالق Peaky Blinders برای Man of Steel 2 ( سوپرمن ) ارائه کرده بود رد کرد

خالق پیکی بلایندرز استیون نایت فیلمنامه ای را برای سوپرمن 2 ( Man of Steel ) به دی سی ( DC ) ارائه کرد ، که رد شد .

جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد

جیمز گان ( James Gunn ) و پیتر سافران ( Peter Safran ) ، مدیر عاملان شرکت، قرار است یک DCEU منسجم‌تر را در 10 سال آینده ایجاد کنند.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 7 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !