مدلوپ

جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

جیمز گان ( James Gunn ) و پیتر سافران ( Peter Safran ) ، مدیر عاملان شرکت، قرار است یک DCEU منسجم‌تر را در 10 سال آینده ایجاد کنند.

مهر تایید جیمز گان بر ارتباطات دنیای DCEU

جیمز گان ( James Gunn ) با فیلم The Suicide Squad در سال 2021 و سریال بعدی آن Peacemaker انرژی کاملاً متفاوتی به DCEU آورد که هر دو مورد تحسین طرفداران و منتقدان قرار گرفتند. به همین دلیل است که وقتی گان به عنوان رئیس مشترک و مدیر عامل جدید استودیو دی سی به همراه پیتر سافران معرفی شد، خیلی ها هیجان زده شدند. در حالی که ما هنوز منتظریم تا ببینیم DCEU جدید چگونه تحت رهبری اخیراً منصوب شده شکل خواهد گرفت، گان بینشی در مورد مسیری که او جهان به هم پیوسته را در پیش خواهد گرفت، ارائه کرده است و در توییتی گفته است که DCEU در آینده ارتباطات بین فیلم ها ، سریال ها و انیمیشن ها وجود خواهد داشت.

جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد

گان در پاسخ به یکی از طرفدارانش می‌پرسید که آیا رهبری جدید قصد دارد برنامه‌های تلویزیونی شخصیت‌های DC بیشتری ارائه دهد که به داستان DCEU اضافه کند؟ گفت که "به طور قطع" و به طور خاص "DCU بین فیلم ها و سریال ها ( و انیمیشن ها ) اتصال وجود خواهد داشت." در زیر این توییت از طرف Gunn، طرفداران همچنین سوالات بعدی را مطرح کردند و یکی از آنها درخواست تایید کرد که آیا انیمیشن های بعدی DC در کانون DCEU گنجانده می شوند یا خیر، در حالی که یکی دیگر از آنها پرسید که آیا سریال ها و فیلم های مستقلی مانند هارلی کوین وجود خواهد داشت یا خیر، گان در پاسخ هردو پاسخ گفت که: برخی در کانون گنجانده می شوند در حالی که برخی دیگر مستقل خواهند بود.

سؤالات دیگر شامل این بود که آیا برنامه‌هایی برای گنجاندن بازی‌ها در کانون وجود دارد، که گان به آن گفت «بله»، و آیا استودیو DC در بخش کامیک DC دستی دارد، که گان گفت: «ارتباطات بسیار باز است. همانطور که همه می‌دانند من یک طرفدار بزرگ کتاب‌های مصور هستم و امیدوارم هر کاری که انجام می‌دهیم منجر به خواندن افراد بیشتری از DCComics شود (و بالعکس). اما من و پیتر مسئول کامیک‌ها نیستیم - فقط همه سرگرمی‌های DC فیلمبرداری شده‌اند.»

گان و سافران در اواخر اکتبر به عنوان روسای استودیو دی سی معرفی شدند و در ابتدای این ماه در اول نوامبر به طور رسمی در سمت های جدید خود شروع به کار کردند. در حالی که گان برای فرنچایز های خودش مشغول بود و همچنین در موقعیت‌های جدید خود بود، تأیید کرد که به نوشتن و کارگردانی «پروژه‌های منتخب دی سی» در آینده ادامه خواهد داد، گان در حال حاضر روی فصل دوم Peacemaker کار می‌کند و اسپین‌آف دیگری بر روی آماندا والر به کارگردانی ویولا دیویس تمرکز دارد.

در حالی که ما به مسیر جدید DCEU امیدواریم، این فرنچایز درست قبل از موضع گیری گان و سافران با مشکلات قابل توجهی مواجه شد که مهمترین آنها لغو بازی Batgirl و همچنین کناره گیری اخیر رئیس سابق DC Films، Walter Hamada بود. ، که به سرعت توسط ست گراهام-اسمیت، مجری و نویسنده سریال گرین لنترن، برنامه‌ریزی و نویسنده سریال گرین لنترن، پروژه و سریال را برای توسعه مجدد ترک کرد. تنها با گذشت یک ماه از رژیم جدید، باید منتظر بمانیم و ببینیم مسیر جدید چگونه پیش می‌رود. در ادامه توییت جیمز گان رو میبینیم .

توییت جیمز گان درباره DC
مطالب مرتبط
نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم

تمام اطلاعات موجود درباره فیلم سینمایی Guardians of Galaxy Vol.3 ( نگهبانان کهکشان ) فیلم آینده مارول .

یان دمانج ( Yann Demange ) کارگردانی بلید ( Blade ) مارول رو به عهده گرفت یان دمانج ( Yann Demange ) کارگردانی بلید ( Blade ) مارول رو به عهده گرفت

یان دمانج ( Yann Demange ) کارگردان دنیای لاو کرفت ( Lovecraft ) از HBO کارگردانی بلید مارول رو به عهده گرفت.

وارنر ( Warner ) منتظر تایید جی کی رولینگ برای ساخت هری پاتر بیشتر وارنر ( Warner ) منتظر تایید جی کی رولینگ برای ساخت هری پاتر بیشتر

کمپانی وارنر اعلام کرده که پس از چراغ سبز جی کی رولینگ ( J.K. Rowling ) شروع به ساخت هری پاتر های بیشتری میکند.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !