مدلوپ

نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم

  1. فیلم ها
  2. نقد و بررسی فیلم ها

تمام اطلاعات موجود درباره فیلم سینمایی Guardians of Galaxy Vol.3 ( نگهبانان کهکشان ) فیلم آینده مارول .

درباره نگهبانان کهکشان 3

فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3 یا بهتر بگیم Guardians of The Galaxy Vol.3 قراره که پایانی برای این گروه باشه . از زمان معرفی آن، جیمز گان حس پایانی بودن را در مورد این فیلم ایجاد کرده . این نه تنها آخرین فیلم او خواهد بود، بلکه او همچنین بارها اعلام کرده است که این آخرین باری است که ما شاهد "این تکرار" از تیم Guardians خواهیم بود. دیو باتیستا همچنین علناً اعلام کرده است که این آخرین فیلم او با بازی Drax the Destroyer خواهد بود.

درباره نگهبانان کهکشان 3

حالا، این میتونه به معنای چیزهای زیادی باشه. این می تواند به این معنی باشد که بسیاری از اعضای کلیدی تیم ممکنه کشته بشن، می تونه به این معنی باشه که اعضای تیم تصمیم می گیرند بی سر و صدا بازنشسته شوند، یا میتونه به این معنی باشه که یک تیم جدید از پایه ساخته خواهد شد.

طرفداران مارول مشتاقانه منتظر بازگشت نگهبانان در فیلم سینمایی خود بودند و خوشبختانه این انتظار خیلی بیشتر نخواهد بود. در پنل شگفت‌انگیز کامیک کان 2022 مارول، سرپرست استودیو مارول، کوین فایگی، جیمز گان، و بقیه بازیگران جزئیات مهم و حتی اولین نگاه انحصاری به فیلم جدید مورد انتظار را فاش کردند. ارائه چشمگیر به سوالات زیادی پاسخ داد که همه ما داشتیم، از جمله تاریخ انتشار، شخصیت هایی که خواهیم دید و لحنی که می توانیم انتظار داشته باشیم. پس با ما همراه باشین تا همه چیزهایی را که تاکنون درباره Guardians of the Galaxy Vol.3 می‌دانیم، بدانید.

آیا تریلر فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3 منتشر شده ؟

تریلر اولیه فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 که برای تعداد کمی از خوش شانس ها در سالن H در SDCC منتشر شده ، هنوز به صورت آنلاین پست نشده . با توجه به اینکه فیلم هنوز در مرحله تولید فعال است و هنوز راه های زیادی در پیش دارد تا تاریخ اکران آن، منطقی است، بنابراین طرفداران باید برای دیدن تریلری که اشک بازیگران حاضر در SDCC را درآورد، صبور باشند. اگر روند تریلرهای انتشار مارول ادامه پیدا کند، احتمالاً اولین تریلر Vol. 3 تقریباً یک یا دو ماه قبل از اکران سینمایی Ant-Man: Qunatumania (2023) عمومی می شود.

تاریخ انتشار فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3 چه زمانی است ؟

Guardians of the Galaxy Vol. 3 سال آینده برای فصل پرفروش تابستان، به طور خاص در جمعه، 5 می 2023، راه خود را به سینماها خواهد باز کرد. این زمان بندی قسمت سوم Guardians را به دومین فیلم در برنامه شلوغ فاز 5 MCU تبدیل می کند که نیمه راه Multiverse Saga از مارول می باشد. قسمت سئم 3 تقریباً پس از نمایش در سینماها در دیزنی پلاس پخش خواهد شد. اگر الگوی اکران دیزنی پلاس مارول ادامه یابد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که فیلم را تقریباً یک ماه و نیم بعد از 5 می 2023 روی پلتفرم استریم ببینیم.

بازیگران فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3 چه کسانی ؟

طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که تمام اعضای اصلی تیم به همراه اعضای اصلی بازگردند. اینها عبارتند از: کریس پرت ( Chris Pratt ) در نقش استار لورد، زویی سالدانا ( Zoe Saldana ) در نقش گامورا، دیو باتیستا ( Dave Bautista ) در نقش درکس، بردلی کوپر ( Bradley Cooper ) در نقش راکت، وین دیزل ( Vin Diesel ) در نقش گروت، کارن گیلان ( Karen Gillan ) در نقش نبیولا، پوم کلمنتیف ( Pom Klementieff ) در نقش مانتیس، و شان گان ( Sean Gunn ) در نقش کراگلین. سیلوستر استالونه ( Sylvester Stallone ) در نقش استاکار رهبر Ravager و الیزابت دبیکی ( Elizabeth Debicki ) در نقش ملکه حاکم انتقام جو عایشه خواهد بود. همچنین ممکن است شاهد حضور برخی از اعضای تیم قدیمی نگهبانان استاکار پس از نمایش تیتراژ پایانی آنها در این قسمت باشیم.

مطالب مرتبط
یان دمانج ( Yann Demange ) کارگردانی بلید ( Blade ) مارول رو به عهده گرفت یان دمانج ( Yann Demange ) کارگردانی بلید ( Blade ) مارول رو به عهده گرفت

یان دمانج ( Yann Demange ) کارگردان دنیای لاو کرفت ( Lovecraft ) از HBO کارگردانی بلید مارول رو به عهده گرفت.

تصویر جدیدی از پشت صحنه فیلم سینمایی مارول ها ( The Marvels ) منتشر شد تصویر جدیدی از پشت صحنه فیلم سینمایی مارول ها ( The Marvels ) منتشر شد

بری لارسون ( Brie Larson ) تصویری از پشت صحنه فیلم سینمایی The Marvels ( مارول ها ) در صفحه رسمی توییتر خود منتشر کرد.

هرآنچه درباره فیلم جدید مارول به نام قلب آهنی ( Ironheart ) باید بدانیم هرآنچه درباره فیلم جدید مارول به نام قلب آهنی ( Ironheart ) باید بدانیم

تمام چیز هایی که از فیلم سینمایی Ironheart پروژه جدید مارول میدانیم : داستان فیلم و تاریخ انتشار.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 3 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !