مدلوپ

یان دمانج ( Yann Demange ) کارگردانی بلید ( Blade ) مارول رو به عهده گرفت

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

یان دمانج ( Yann Demange ) کارگردان دنیای لاو کرفت ( Lovecraft ) از HBO کارگردانی بلید مارول رو به عهده گرفت.

تولید Blade - بلید قرار است از سر گرفته شود چون مارول اکنون کارگردان جدیدی برای هدایت پروژه پیدا کرده است که پس از جدایی بسام طارق از فیلمی که قهرمان شکار خون آشام را به MCU معرفی می کرد، در سپتامبر کنار رفت. بر اساس گزارش جدیدی از Deadline، مارول فیلمساز فرانسوی، Yann Demange را به عنوان کارگردان برای Blade دعوت کرده است.

بلاخره کارگردان فیلم سینمایی بلید ( Blade ) مارول مشخص شد

علاوه بر این، این فرنچایز همچنین یک نویسنده جدید که نامزد جایزه امی بوده ، یعنی مایکل استاربری رو پیدا کرده است .اکنون وظیفه نوشتن فیلمنامه جدیدی برای فیلمی دارد که متاسفانه مدتی است در جهنم توسعه به سر می برد. طرفداران امیدوارند که این آخرین بازنگری خلاقانه ای باشد که در پروژه انجام می شود، زیرا آنها بدون شک مشتاق دیدن ماهرشالا علی هستند که نقش اصلی را برعهده دارد و به شکار خون آشام ها ادامه می دهد.

طارق نقش خود را به عنوان کارگردان این پروژه به دلیل آنچه مارول به عنوان "تغییرات مداوم در برنامه تولید ما" توصیف کرد، کنار گذاشت. این جدایی دوستانه باعث شد که طارق به عنوان یکی از تهیه کنندگان اجرایی فیلم همچنان در هیئت باقی بماند. سپس مارول پروژه را که در مراحل پیش تولید بود، به حالت تعلیق درآورد زیرا به دنبال پر کردن نقش های خالی بود. این اولین باری نبود که بخش خلاق فیلم شاهد تغییر و تحول بود، زیرا پیش از این، بو دی مایو، نویسنده اصلی مارول، به جای استیسی اوسی-کافور، نویسنده اصلی که فیلمنامه‌ای را که طارق روی آن کار کرده بود، معرفی کرده بود.

طبق گزارش‌های Insider ، مارول به تیم خلاق جدید خودش این وظیفه رو داده که فضای پروژه Blade رو دارک تر و تیره تر کنند که این در MCU بی‌سابقه است که شاید در تلاشی برای بازتاب فیلم‌های اصلی Blade با بازی وسلی اسنایپس به عنوان قهرمان باشد. پس از دو ماه شکار، به نظر می رسد مارول تحقق رویاهای خودش برای بلید رو در Demange پیدا کرده است، که با اولین کارگردانی خود در سال 71 شروع به کار کرد. او نقدهای تحسین برانگیزی را به همراه داشت. او ثابت کرده است که در هنر خود همه کاره است و در ژانرهای مختلف حرفی برای گفتن دارد

با تیتراژ کارگردانی در مینی سریال ترسناک، Dead Set و نمایش ترسناک HBO، Lovecraft Country، به نظر می رسد دمانج جایی بوده است که مارول می خواهد بلید برود، بنابراین جای تعجب نیست که او تعدادی از رقبای دیگر را برای این کار شکست دهد. این فیلمساز متولد فرانسه و بزرگ شده لندن همچنین به خاطر کارگردانی درام جنایی White Boy Rick در سال 2018 با بازی متیو مک کانهی شناخته شده است و در حال حاضر به عنوان کارگردان و تهیه کننده اجرایی در سریال ترسناک Scanners برای HBO و همچنین فیلم Dammi under کار می کند.

اکنون قرار است Blade در اوایل سال 2023 تولید را در آتلانتا آغاز کند و در تاریخ 6 سپتامبر 2024 اکران شود، اگر همه چیز در مارول طبق برنامه پیش برود.

مطالب مرتبط
توقف پیش تولید فیلم بلید توسط مارول ، در عین جستجو برای کارگردان جدید توقف پیش تولید فیلم بلید توسط مارول ، در عین جستجو برای کارگردان جدید

پیش تولید فیلم سینمایی Blade ( بلید ) توسط مارول و دیزنی ( Disney ) متوقف شد. درحالی که جستجو برای کارگردان ادامه دارد.

فیلم سینمایی بلید مارول قبل از شروع کارگردان خود را از دست داد فیلم سینمایی بلید مارول قبل از شروع کارگردان خود را از دست داد

بسام طارق ( Bassam Tariq ) کارگردان مارول استودیو بلید ( Blade ) دو ماه قبل از آغاز تولید این فیلم رو ترک کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
6 + 3 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !