مدلوپ

گوگل پلی رفع فیلتر شد، اما برای ما هنوز قطعه

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

به گزارش ایسنا و اخباری در فضای مجازی ظاهرا سرویس گوگل پلی رفع فیلتر شده بوده است. اما تا این لحظه هیچ کدام از اعضای مدلوپ نتوانسته اند از این سرویس استفاده کنند.

گوگل پلی برای دیگران رفع فیلتر شده است، برای ما همچنان در محدودیت

بله از ساعاتی پیش خبر رفع فیلتر شدن گوگل پلی در اینترنت ایران پخش شد اما در حال حاضر هیچ نشانی از رفع فیلتر شدن اسن سرویس برای اغضای مدلوپ وجود ندارد. برای لحظاتی شب گذشته دوستان از طریق اینترنت ایرانسل دسترسی به این سرویس داشته اند و اما مجدد تمامی محدودیت های این سریس برگشته است و ایسنا هم در خبری این موضوع را تایید کرده است.

اما آنچه تیم مدلوپ مشاهده میکند در ارتباطات این سرویس می توان گفت محدودیت ها بسیار سنگین تر نیز شده است. و شاید رفع فیلتر شدن این سرویس یک اشتباه از سوی اعضای وزارت خونه یا برخی از اپراتور ها بوده است.

در صورت استفاده از برخی DNS های خاص ممکن است به صفحه اول گوگل پلی یا سایت آن دسترسی پیدا کنید. اما با اینترنت ثابت در گوشی های اندرویدی هیچ گونه دسترسی به گوگل پلی وجود ندارد. و در صورت باز کردن برنامه گوگل پلی در گوشی اندرویدی با خطای عدم ارتباط رو به رو خواهید شد.

امیدواریم که طبق گفته خبرگزاریها این سرویس در حال رفع فیلتر باشد اما آنچه که تصور ما از این رخداد است این است که ممکن است با اشتباه یا اعمال برخی تغییرات در سرویس های اینترنتی اپراتور ها برای لحظاتی به این سرویس دسترسی وجود داشته است و پس از لحظاتی این اشتباه برطرف شده است.

گوگل پلی رفع فیلتر شد،  اما برای ما هنوز قطعه

امیدواریم هرچه زودتر تمامی محدودیت های این سرویس برداشته شود.(تا لحظه عدم اطمینان از وجود دسترسی یا دریافت تاییدیه خواهشمندیم با اعصاب مردم بازی نکنید!)

نکته مهم تری هم در میان است و آن هم این است که چه فایده ایی دارد رستورانی باز باشد و اما غذایی در آن سرو نشود. رفع فیلتر شدن گوگل پلی هم دردی را درمان نمی کند وقتی بسیاری از نرم افزار ها یا تحریم هستند یا فیلتر.

مطالب مرتبط
آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد

مارول آخرین تریلر فیلم مرد مورچه ایی 3 را منتشر کرده است که بیشتر از داستان فیلم را مشخص می نماید. آیا کانگ انت من را شکست خواهد داد؟ باید 3 ماه دیگر صبر کنید تا آخر داستان را ببینید.

استارلینک به ایران رسید ، زیرساخت اینترنت همچنان عقب است استارلینک به ایران رسید ، زیرساخت اینترنت همچنان عقب است

یکی از آن سوی دنیا ماهواره در مدار زمین قرار می دهد تا پوشش سراسری اینترنت ایجاد کند و حالا برخی در ایجاد زیرساخت در این سو مانده اند.

آقای وزیر به داد اینترنت برسید ، اوضاع بد است آقای وزیر به داد اینترنت برسید ، اوضاع بد است

اینترنت وضعیت اصلا جالبی ندارد و باید هرچه سریع تر فکری به حال اینترنت کرد، آخرین تنفس های کسب و کار های اینترنتی.

شایعات و اخبار جدید از انتقام جویان : جنگ های مخفی - از بازگشت مرد آهنی با توبی مگوایر شایعات و اخبار جدید از انتقام جویان : جنگ های مخفی - از بازگشت مرد آهنی با توبی مگوایر

اخبار و شایعات جدید منتشر شده از انتقام جویان جنگ های مخفی ( Avengers : Secret Wars ) در این مقاله قرار داده شده .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 7 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !