مدلوپ

ارتباط مرد مورچه ای 3 ( Ant-Man ) با چهار شگفت انگیر ( Fantastic Four ) مارول

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

هنوز دو سال از یک فیلم MCU Fantastic Four فاصله داریم، اما به نظر می‌رسد که گروه قهرمانان می‌توانند در هر زمانی ظاهر شوند.

مرد مورچه ای 3 ( Ant-Man ) پای جهش یافته های مارول را به MCU باز میکند

از زمانی که استودیوی دیزنی و قرن بیستم چندین سال پیش با هم ادغام شدند، طرفداران دنیای سینمایی مارول به دنبال ادغام ویژگی های مارول فاکس - مردان ایکس، جهش یافته ها، و چهار شگفت انگیز - در MCU بودند.

ارتباط مرد مورچه ای 3 ( Ant-Man ) با چهار شگفت انگیر ( Fantastic Four ) مارول

هشدار! این مقاله حاوی اسپویلرهای اصلی Ant-Man & the Wasp: Quantumania و دیگر آثار اخیر در دنیای سینمایی مارول است.

هنوز این اتفاق نیفتاده است، اما یک فیلم در برنامه سال 2025 به نام چهار شگفت انگیز وجود دارد در در چند جا شوخی ها و تیکه هایی وجود دارد که نشان میدهد شاید مجبور نباشیم تا برای آن فیلم منتظر بمانیم و آنها را در نقش های اصلی MCU ببینیم. برجسته ترین حضور پاتریک استوارت در نقش پروفسور ایکس و جان کرازینسکی در نقش آقای شگفت انگیز در فیلم Doctor Strange و Multiverse of Madness. در حالی که آن نسخه‌های مالتی ورس در این فیلم کشته شدند ، در چهار شگفت انگیز دیگر جهش یافته ها در سرتاسر فیلم حضور خواهند داشت .

Ant-Man & the Wasp: Quantumania ما را یک گام دیگر به این سمت برد، اگرچه ممکن است اهمیت لحظه را درک نکرده باشید، مگر اینکه یک طرفدار کامیک واقعی باشید. چیزی که من به آن اشاره می‌کنم در صحنه‌ های فیلم مرد مورچه ای است، جایی که برای اولین بار با شورای کانگ‌ها ملاقات می‌کنیم تا درباره اتفاقی که برای کانگ در قلمرو کوانتومی در طول فیلم رخ داده است صحبت کنیم. یکی از آن‌ها لباس‌های فوق‌العاده فرعون مصر باستان را پوشیده است - او احتمالاً چهار شگفت‌انگیز را به MCU می‌کشد، زیرا او شخصیت شرور چهار شگفت‌انگیز Rama-Tut است.

چگونه این کانگ مصر باستان نشان می دهد که چهار شگفت انگیز می تواند نزدیک باشد

راما توت اولین نسخه کانگ فاتح بود که در کمیک ها در شماره 1963 چهار شگفت انگیز معرفی شد. در این شماره، قهرمانان ما در زمان به مصر باستان سفر می‌کنند و به بردگی راما-توت می‌افتند، راما توت، که می‌دانند در واقع از آینده‌ای دورتر از آن‌ها - سال 3000 پس از میلاد - است و زمان نیز مانند آنها به گذشته سفر کرده است. انجام داد. منشأ واقعی او برای یک دقیقه پنهان ماند - راما توت هویت واقعی خود را به عنوان کانگ فاتح فاش نکرد تا اینکه در روز کنونی در شماره ای از انتقام جویان در ژوئیه 1964 ظاهر شد.

با پر شدن داستان راما-تات/کانگ در طول زمان، ارتباط او با چهار شگفت‌انگیز تقویت شد - ما فهمیدیم که نام اصلی او ناتانیل ریچاردز است و بله، او از نوادگان خود آقای شگفت‌انگیز، رید ریچاردز است. و با مرگ تونی استارک، رید باهوش‌ترین قهرمان مارول است که ما در MCU داریم. بدون Fantastic Four هیچ توقفی برای کانگ وجود نخواهد داشت.

در حالی که هنوز دو سال با یک فیلم Fantastic Four فاصله داریم، این گروه به طور بالقوه می تواند در هر پروژه آینده MCU وارد معرکه شود. در کمیک‌ها، رید به معنای واقعی کلمه سفر فضایی سریع‌تر از نور را اختراع کرد، بنابراین حتی Guardians of the Galaxy Vol. 3 زمانی که در ماه مه به سینماها می‌آید، حداقل پتانسیل یک فیلم کوتاه را ارائه می‌دهد.

و فصل 2 لوکی، که در گذشته نوید سرگرمی با کانگ را می‌دهد، احتمالاً دست‌کم چند تیز دیگر از Fantastic Four ارائه می‌کند، زیرا فریبکار و آقای موربیوس همچنان به پرش در جهان چندگانه ادامه می‌دهند. با این حال، حدس زدن اینکه آیا آنها می‌خواهند یک فیلم کوتاه چهار شگفت‌انگیز را در یک مجموعه دیزنی پلاس انجام دهند یا خیر کاری دشوار است .

مطالب مرتبط
شاهکار مارول ، مرد آهنی ( Iron Man ) به فیلم های ملی پیوست شاهکار مارول ، مرد آهنی ( Iron Man ) به فیلم های ملی پیوست

فیلم پر طرفدار مرد آهنی ( Iron Man ) با بازی رابرت داونی جونیور به فهرست فیلم های ملی آمریکا پیوست .

پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان مارول پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان مارول

ساموئل ال جکسون هم سکوت خود رو شکست و در جواب تارانتینو که گفته بود بازیگران مارول ستاره نیستند ، پاسخ داد .

فیلم بلید مارول ( MCU Blade ) : بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و هر آنچه راجع به آن میدانیم فیلم بلید مارول ( MCU Blade ) : بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و هر آنچه راجع به آن میدانیم

یه نگاه بندازیم به جزئیات ( بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و کارگردان ) فیلم جدید مارول که قاتل خون آشام ها رو به تصویر میکشه یعنی بلید یا تیغ ( MCU Blade ) .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
2 + 5 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !