مدلوپ

پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان مارول

  1. فیلم ها
  2. حواشی هنرمندان

ساموئل ال جکسون هم سکوت خود رو شکست و در جواب تارانتینو که گفته بود بازیگران مارول ستاره نیستند ، پاسخ داد .

واکنش ساموئل ال جکسون به اظهارات تارانتینو درباره بازیگران مارول

کوئنتین تارانتینو ( Quentin Tarantino ) کارگردان مطرح هالیوود به تازگی راجع به بازیگران دنیای مارول اظهار نظر کرده بود و گفته بود که نقش های ثور و کاپیتان آمریکا سوپر استار هالیوود هستند نه بازیگران آنها . این اظهار نظر واکنش هایی رو در پی داشت که ، ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) بازیگر مشهور هالیوود و نقش نیک فیوری ( Nick Fury ) به لیست افرادی که واکنش نشون دادن پیوست . او گفت که چادویک بوزمن پلنگ سیاه است و یک ستاره سینما است.

پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان کارول

اخیراً در مورد فیلم های مارول استودیو بحث و جدل بسیار زیادی وجود داشته است. بسیاری از فیلمسازان مانند مارتین اسکورسیزی، فرانسیس فورد کاپولا، الخاندرو جی. ایناریتو نظراتی در مورد فیلم‌های ابرقهرمانی ارائه کرده‌اند که برای طرفداران و استعدادهای درگیر در این فیلم‌ها خوشایند نبود. آخرین آنها کوئنتین تارانتینو کارگردانی است که اخیراً ادعا کرده است که تأثیر فیلم های مارول منجر به افول ستاره های سینما شده است. اکنون ساموئل ال جکسون، همکار قدیمی او و یکی از اعضای اصلی MCU، اظهارات کارگردان را رد کرده است.

کارگردان Pulp Fiction در حین تبلیغ کتاب جدیدش، در پادکستی درباره مرگ «ستاره های سینما» صحبت کرد. او خاطرنشان کرد: "بخشی از شگفت‌انگیز بودن هالیوود این است که شما کلی بازیگر دارید که با بازی کردن این شخصیت‌ها مشهور شده‌اند. اما آنها ستاره‌های سینما نیستند. درست است؟ کاپیتان آمریکا ستاره است. یا ثور ستاره است." به طور سنتی "ستاره سینما" به بازیگر یا بازیگری که به خاطر نقش های اصلی یا اصلی خود در سینما مشهور است، گفته می شود. جکسون که از سال 2008 نقش نیک فیوری را بازی می‌کند، در یک حضور اخیر در نمایش The View، به اظهارات تارانتینو پاسخ داد و گفت: «یک بازیگر باید در یک شخصیت خاص دیده شود و نشانه ستاره شدن در سینما همیشه این بوده است. در مورد چه چیزی صحبت می کنیم؟

این بازیگر در ادامه توضیحات خود را توضیح داد و گفت: "این برای من بحث بزرگی نیست که بدانم ظاهراً این بازیگران ستاره های سینما هستند. چادویک بوزمن پلنگ سیاه است. شما نمی توانید آن را رد کنید و او یک ستاره سینما است." جکسون بیش از یک دهه است که نقش نیک فیوری را بازی می‌کند، شخصیت او کسی بود که انتقام‌جویان را جمع‌آوری کرد و برای چندین مرحله نیروی راهنمای MCU بود. این به این معنا است که او با طیفی از بازیگران از جمله رابرت داونی جونیور، تام هیدلستون، بندیکت کامبربچ و تام هالند کار کرده است که همگی آثار غیرقابل انکاری خود را در چشم انداز سینمایی به جا گذاشته اند.

آنچه در مورد واکنش جکسون جالب است، رابطه کاری او با تارانتینو است. جکسون در فیلم‌های Pulp Fiction تارانتینو، Django Unchained، The Hateful Eight، Jackie Brown، Kill Bill: Volume 2 و گویندگی Inglourious Basterds حضور داشته است. شکی نیست که این هیجان‌انگیز ترین واکنش به صحبت های تارانتینو می باشد، اما باید دید که آیا این امر بر روابط کاری آنها تأثیر می‌گذارد یا خیر.

جکسون در ادامه در نقش نیک فیوری در سری تهاجم مخفی MCU دیده می‌شود، جایی که او فضای صفحه نمایش را با بن مندلسون، اولیویا کولمن، امیلیا کلارک، کریستوفر مک‌دونالد و کوبی اسمالدرز در میان دیگران به اشتراک خواهد گذاشت.

مطالب مرتبط
تارانتینو ( Tarantino ) میگوید بازیگران دنیای مارول هیچکدام سوپر استار نیستند تارانتینو ( Tarantino ) میگوید بازیگران دنیای مارول هیچکدام سوپر استار نیستند

کوئنتین تارانتینو ( Quentin Tarantino ) در مصاحبه ای گفته که بازیگران Marvel سوپر استار نیستند و نقش هایی که آنها دارند ستاره هستند .

داستان سوسک ها در سریال 1899 چیست ؟و آیا آنها حشرات واقعی هستند یا چیزی بیشتر؟ داستان سوسک ها در سریال 1899 چیست ؟و آیا آنها حشرات واقعی هستند یا چیزی بیشتر؟

باگ ها در سریال 1899 توجه خیلی هارو به خودشون جلب کردند . با هم بررسی کنیم ببنیم این سوسک ها واقعی هستند یا خیر .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 1 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !