مدلوپ

پیش نمایش فیلم Creed 3 کرید 3 منتشر شد

آخرین تریلر قسمت سوم فیلم کرید 3 Creed III منتشر شده است که داستان آدونیس کرید از دنیای بوکس فاصله گرفته را به نمایش میگذارد.

کرید 3 یا نبرد کانگ با کیل مانگر

آخرین تریلر فیلم کرید 3 به کارگردانی مایکل بی جوردن منتشر شده است. این قسمت پیش تر درباره زندگی گذشته آدونیس کرید است که توسط مایکل بی جردن ایفای نقش می شود. حال روست صمیمی او با بازی جاناتان میجر از زندان آزاد شده است و معتقد است که بوکسور به مراتب بهتری از او است. کرید هم سعی میکنم تا در مقابل او بایستد.

آخرین تریلر فیلم کرید 3 Creed III

همین خط داستان تقابل زیبای دو بوکسور را به نمایش میگذارد. اما بیش از هرچیزی تقابل این دو شخص ما را یاد نقش های آن ها در فیلم های مارول می اندازد. مایکل بی جردن در نقش کیلمانگر و جاناتان میجر در نقش کانگ فاتح. از همین رو بسیاری از طرفداران مارول این فیلم را تقابل کیلمانگر و کانگ میدانند.

آخرین تریلر فیلم کرید 3 Creed 3

نکته جالب دیگر این فیلم هم بازیگری و کارگردانی همزمان مایکل بی جردن است. او پس از درخشش دو قسمت قبلی این فیلم حالا خود دست بکار شده است و قسمت سوم را ساخته است.

ادونیس کرید پس از فوت راکی حالا باید خود سعی کند در مقابل جاناتان میجر بایستد و از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. شما را به تماشای این تریلر دعوت میکنیم.

آخرین تریلر فیلم کرید 3 Creed 3

ارسال شده در تاریخ :1401/11/30
مطالب مرتبط
ارتباط مرد مورچه ای 3 ( Ant-Man ) با چهار شگفت انگیر ( Fantastic Four ) مارول ارتباط مرد مورچه ای 3 ( Ant-Man ) با چهار شگفت انگیر ( Fantastic Four ) مارول

هنوز دو سال از یک فیلم MCU Fantastic Four فاصله داریم، اما به نظر می‌رسد که گروه قهرمانان می‌توانند در هر زمانی ظاهر شوند.

سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد

نتفلیکس با انتشار تیزری سریال ونزدی آدامز رو برای فصل 2 تمدید کرد.

پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟ پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟

جیمز گان ( James Gunn ) در اقدامی خیلی عجیب بازیگر نقش سوپر من یعنی هنری کویل را جایگزین کرد .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 2 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !