مدلوپ

حضور کیانو ریوز ( Keanu Reeves ) در نقش جان ویک در اسپین آف بالرینا

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

کیانو ریوز در نقش جان ویک ( John Wick ) در اسپین آف بالرینا ( Ballerina ) در کنار آنا د آرماس و یان مک شین ( Winston ) خواهد بود .

جان ویک در کنار وینستون و آنا د آرماس

از قرار معلوم سال 2023 قراره سال پر فعالیتی برای دار و دسته جان ویک ( John Wick ) باشه . کیانو ریوز ( Keanu Reeves ) دوس داشتنی قراره که یک بار دیگه در کنار وینستون با بازی یان مک شین ( Ian McShane ) در اسپین آف بالرینا با بازی آنا د آرماس ( Ana De Armas ) حضور پیدا کنه . این در حالی هستش که بیننده ها و طرفدار های جان ویک هنوز منتظر روی پرده رفتن قسمت چهارم این دنباله و خبر های جدید درباره ساخت جان ویک 5 هستن .

حضور کیانو ریوز ( Keanu Reeves ) در نقش جان ویک در اسپین آف بالرینا

همونطور که در جریانین قرار بود که قسمت پنجم این دنباله رو هم زمان با قسمت چهارم استارت بزنن ولی بخاطر محدودیت های کرونایی که بوجود اومد ، جان ویک 5 ( John Wick 5 ) به تعویق افتاد . اما باز این گروه بیکار ننشستن و پروژه جدیدی به نام پیش درامد جان ویک به نام کانتیننتال ( The Continental ) رو شروع کردن . در این اسپین آف قراره که یان مک شین در نقش وینستون حضور پیدا کنه .

اما حالا خبر جدیدی درباره اسپین آف بالرینا منتشر شده که کیانو ریوز و مک شین هم قراره در این اسپین آف حضور داشته باشن . فیلم سینمایی بالرینا ( Ballerina ) درباره یک قاتل زن با شباهت زیاد به جان ویک و همچنین در جستجوی انتقامه . ما همچین شخصیتی رو به طور خلاصه در جان ویک 3 ( John Wick Chapter 3 : Parabellum ) دیدیم. اما هنوز نمیدونیم که آیا این همون شخصیته یا نه . فقط چیزی که مشخصه اینه که جان ویک در این فیلم حضور خواهد داشت .

به گزارش هالیوود ریپورتر، یان مک شین نیز در نقش وینستون بازی خواهد کرد. وینستون مدیر هتل کانتیننتاله ، هتلی که فقط برای قاتلان استفاده میشه و به جان ویک کمک کرد تا با مشکلاتش مقابله کنه .

مطالب مرتبط
سریال پیش درآمد «جان ویک» «The Continental» به صورت بین‌المللی در پرایم ویدیو پخش خواهد شد سریال پیش درآمد «جان ویک» «The Continental» به صورت بین‌المللی در پرایم ویدیو پخش خواهد شد

هنوز جان ویک 4 منتشر نشده ، برای پیش درآمد این فیلم به نام The Continental ( کانتیننتال ) برنامه ریزی شده و قراره در پرایم ویدیو منتشر بشه .

دومین تریلر فیلم سینمایی جان ویک 4 ( John Wick ) منتشر شد دومین تریلر فیلم سینمایی جان ویک 4 ( John Wick ) منتشر شد

فیلم سینمایی John Wick 4 ( جان ویک ) دومین تریلر رسمی خودش رو دریافت کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 4 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !