مدلوپ

فصل دوم سریال آندور به گفته کارگردان درباره یاوین ( Yavin ) خواهد بود

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

آینده سریال آندور - Andor به یاوین ( Yavin ) و Rouge one خواهد پرداخت.

فصل دوم سریال Andor

سریال آندور محصول دیزنی ( Andor ) از یک جهت مثل Better Call Saul اهمیت داره ، اونم اینکه : ما دقیقا میدونیم که این شخصیت قراره به کجا برسه و به کجا میره . حتی میدونیم که چقد قراره طول بکشه و داستان به کدوم سمت میره . تونی گیلروی ( Tony Gilroy ) خالق این سریال در مصحبه ای با Collider گفته که آندور به سمت Rouge One و تصمیم آندور برای دادن همچیز به شورشی ها پیش میره ( Rebellion ) . اما هنوز کلی چیز دیگه مونده که قبلش بهشون باید پرداخته بشه . از جمله رفتن به مکان نمادین جنگ ستارگان ( Star Wars ) .

فصل دوم سریال آندور به گفته کارگردان درباره یاوین ( Yavin ) خواهد بود

گیلروی گفت که برای فصل دوم سریال آندور ( Andor ) ، بو ویلیمون و برادر دن گیلروری رو به عنوان نویسنده بازمیگردونه و تام بیسل ( نویسنده اصلی Gears of War 4 و 5 ) نیز به آنها ملحق خواهد شد . گیلروی درباره این نویسنده گفته که :

تام بیسل واقعا باحال و نویسنده ای واقعا جالب ، همه کار و واقعا خوب است . اون همچنین یه طرفدار بسیار بسیار بزرگ جنگ ستارگان هستش که نیاز ما برای داشتن یه نویسنده ماهر رو کاملا براورده میکنه . چون قراره که به سمت یاوین ( Yavin ) و Rouge One بریم . برای رفتن به این مکان ها نیازه که بهترین منابع رو داشته باشیم که بیسل قطعا برای این کار فوق العادس .

با توجه به باوین به احتمال زیاد میتونیم فرض کنیم که گیلروی درباره یاوین چهارم صحبت میکند ( The Jungle Moon of Yavin Prime ) . که تا پایان قسمت چهارم جنگ ستارگان : یک امید جدید به عنوان پایگاه اصلی برای اتحاد شورشیان یا Rebelion عمل میکرده . این جایی که لوک ازش بلند میشه تا به نبرد یاوین در ستاره مرگ بپیونده . با کمک لوک شورشیان ستاره مرگ رو نابود میکنن و یاوین چهارم رو نجات میدن .

هنوز زمان انتشاری برای فصل دوم سریال Andor مشخص نشده . برای اخبار های تکمیلی حتما مارو دنبال کنید .

مطالب مرتبط
سکانس پایانی فصل اول خاندان اژدها از انیمیشن How to Train your Dragon  الهام گرفته شده سکانس پایانی فصل اول خاندان اژدها از انیمیشن How to Train your Dragon الهام گرفته شده

کارگردان سریال House of The Dragon اعلام کرده که سکانس پایانی نبرد دو اژدها رو پس از تماشای انیمیشن مربی اژدها طراحی کرده.

کیت هرینگتون در نقش شوالیه سیاه Black Knight (Eternals) در دنیای مارول کیت هرینگتون در نقش شوالیه سیاه Black Knight (Eternals) در دنیای مارول

کیت هرینگتون Kit Harington توی مصاحبه ای در مورد نقش خودش به عنوان شوالیه سیاه صحبت میکنه و چگونگی ورودش به MCU.

اسپین آف لوسی ( Lucy ) به صورت سریال در دست ساخت می باشد اسپین آف لوسی ( Lucy ) به صورت سریال در دست ساخت می باشد

مورگان فری من ( Morgan Freeman ) در حال مذاکره برای پیوستن به اسپین آف لوسی ( Lucy )

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !