مدلوپ

لیدی گاگا از هارلی کویین رونمایی کرد جوکر 2 در حال ساخت

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

به تازگی در توئیتر لیدی گاگا تصویری را منتشر کرده است که از صحنه فیلم جدید Joker و حضور او در نقش هارلی کوئین می باشد.

تصویر منتشر شده از هارلی کویین و جوکر توسط لیدی گاگا

استودیو برادران وارنر از فیلم جوکر 2 و هارلی کویین با بازی لیدی گاگا را برای طرفداران و به مناسبت ولنتاین منتشر کرده اند. خانم لیدی گاگا خواننده و بازیگر مشهور نیز در حساب توئیتری خود این تصویر را بازنشر کرده است.

کارگردان این فیلم آقای تاد فیلیپس با عنوان Happy Valentine و خانوم گاگا با خود عنوان فیلم یعنی Folie a Deux این تصویر را بازنشر کرده اند که در ادامه مشاهده میکنید.

لیدی گاگا از هارلی کوئین رونمایی کرد جوکر 2 در حال ساخت

با توجه به گزارش هالیوود ریپورتر این فیلم در حال حاضر در نیویورک و لس آنجلس در حال ساخت است و قرار است تا در تاریخ 4 اکتبر 2024 منتشر شود.

جوکر سال 2019 یک موفقیت بزرگ محسوب می شد. این فیلم توانست تابا همان بودجه ایی که داشت به فروش بیش از 1 میلیارد دلاری دست یابد. واکین فینیکس نیز بازیگر نقش جوکر جایزه های بسیاری را بدست آورد. گفته می شود که او از این فیلم 20 میلیون دلار بدست آورده است.

فیلم جوکر 2 با هدف یک تغییر اساسی در دی سی روانه سینما می شود و با مدیریت جدید جیمز گانن و پیتر سفران انتظارات بسیار بیشتر است از این فیلم. امید واریم جوکر 2 فیلم موفقی باشد.

مطالب مرتبط
قسمت پنجم لست آف آس ( The Last of Us ) یا آخرین باز مانده از ما در روز جمعه پخش می شود قسمت پنجم لست آف آس ( The Last of Us ) یا آخرین باز مانده از ما در روز جمعه پخش می شود

HBO هم زمان با پخش تریلر و تیزر قسمت پنجم آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us ) اعلام کرد که این هفته سریال در روز جمعه منتشر می شود .

فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 ( Doctor Strange ) قبل از سلسله کانگ ( Kang Dynasty ) منتشر می شود فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 ( Doctor Strange ) قبل از سلسله کانگ ( Kang Dynasty ) منتشر می شود

اخبار جدیدی مبنی بر انتشار فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 قبل از Avengers : Kang Dynasty منتشر شده است .

فروش فیلم های دیزنی از 4 میلیارد دلار گذشت، آواتار 2 طوفانی شروع کرد فروش فیلم های دیزنی از 4 میلیارد دلار گذشت، آواتار 2 طوفانی شروع کرد

فیلم های ساخته دیزنی تا به این لحظه با فروش 881 میلیون دلاری آواتار 2 از مرز 4 میلیارد دلار گذشته است. آیا آواتار 2 به اوج گرفتن ادامه خواهد داد؟

فصل دوم ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت سرعت داستان را بیشتر خواهد کرد فصل دوم ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت سرعت داستان را بیشتر خواهد کرد

ورنون سندرز، رئیس تلویزیون جهانی آمازون استودیو، درباره آینده این سریال فانتزی صحبت می کند.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 2 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !