مدلوپ

فصل دوم ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت سرعت داستان را بیشتر خواهد کرد

ورنون سندرز، رئیس تلویزیون جهانی آمازون استودیو، درباره آینده این سریال فانتزی صحبت می کند.

تغییرات بزرگ در فصل دوم سریال ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت

سریعتر بزرگتر. اینها تنها دو مورد از توصیفاتی است که آمازون در سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power برای فصل دوم سریال فانتزی ارائه می دهد. ورنون سندرز، که رئیس تلویزیون جهانی آمازون استودیو است، اخیراً در مورد آنچه که باید در زمان بازگشت سریال انتظار داشته باشیم صحبت کرد.

فصل دوم ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت سرعت داستان را بیشتر خواهد کرد

سندرز در صحبت با Deadline به سوالی درباره درس‌هایی که از فصل اول آموخته‌اند و اینکه چگونه از آن دانش در آینده با The Rings of Power استفاده می‌کنند، پاسخ داد. او گفت: "ما سریعتر خواهیم بود." ما می‌توانیم پول بیشتری را روی صفحه نمایش بگذاریم، فقط از نظر مقیاس و دامنه کاری که اکنون انجام می‌دهیم که می‌دانیم چگونه آن را انجام دهیم.

و همچنین فکر می‌کنم سرعت داستان ما تا حدی افزایش می‌یابد، زیرا داستان می‌طلبد که حالا که همه جا افتاده‌اند، خطرات آنها مشخص شده است، و ما می‌خواهیم شاهد جنگ برخی از شخصیت‌ها در برخی سرزمین‌ها باشیم.»

بدیهی است که جنگ به معنای نبرد است و سندرز آنها را برای فصل بعد تبلیغ می کند. او گفت: «بله، می‌توانم بگویم که نبردهای بزرگ‌تری را در فصل 2 خواهید دید، از جمله لحظاتی نمادین از ضمائم و کتاب‌ها».

همه اینها علاوه بر این است که قبلاً شنیده بودیم The Rings of Power فصل 2 "شدیدتر" و "ترسناک تر" خواهد بود. تولید جدیدترین فصل در ماه اکتبر با تغییری عظیم در محل فیلمبرداری آغاز شد. این سریال به جای فیلمبرداری در نیوزیلند مانند فصل اول و سه گانه اصلی، در بریتانیا فیلمبرداری می شود. بنا بر گزارش ها، این تغییر به دلیل هزینه ها و همچنین تلاش آمازون برای ایجاد یک مرکز چند نمایشگاهی در لندن است.

حلقه های قدرت ظاهرا برای آمازون "بیش ازخرجی که شده بازده" داشته است. این سریال فانتزی در حال حاضر به 100 میلیون نفر در سراسر جهان رسیده است.

مطالب مرتبط
ولورین ( Wolverine ) مرده چگونه در ددپول ( Deadpool 3 ) زنده خواهد شد ؟ ولورین ( Wolverine ) مرده چگونه در ددپول ( Deadpool 3 ) زنده خواهد شد ؟

هیو جکمن ( Hugh Jackman ) گفته که آنها راهی برای بازگرداندن ولورین بدون به هم زدن جدول زمانی لوگان پیدا کرده اند.

هنری کویل همچنان به ویچر برنخواهد گشت و دیگر سوپر من هم نخواهد بود هنری کویل همچنان به ویچر برنخواهد گشت و دیگر سوپر من هم نخواهد بود

پس از خبر جدایی هنری کویل از نقش سوپر من و خبر شوکه کننده کنار گذاشتن او از این نقش در DC حالا خبر آمده است که او به ویچر هم بر نخواهد گشت.

پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟ پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟

جیمز گان ( James Gunn ) در اقدامی خیلی عجیب بازیگر نقش سوپر من یعنی هنری کویل را جایگزین کرد .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 1 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !