مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

ولورین ( Wolverine ) مرده چگونه در ددپول ( Deadpool 3 ) زنده خواهد شد ؟

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

هیو جکمن ( Hugh Jackman ) گفته که آنها راهی برای بازگرداندن ولورین بدون به هم زدن جدول زمانی لوگان پیدا کرده اند.

بازگشت ولورین به ددپول بدون برهم زدن خط زمانی Logan

هیو جکمن بار دیگر نقش ولورین را در فیلم بعدی ددپول بازی خواهد کرد که در آن با ددپول ساخته رایان رینولدز همکاری می کند. اما با توجه به اینکه ولورین جکمن در پایان Logan در سال 2017 درگذشت، دقیقاً چگونه این اتفاق می افتد باید دید. جکمن در برنامه Jess Cagle Show در SiriusXM گفت که ولورین در Deadpool 3 در یک تایم لاین متفاوت ظاهر خواهد شد، زمانی که در آن او هنوز زنده است.

بازگشت ولورین به ددپول بدون برهم زدن خط زمانی Logan

جکمن می‌گوید: «همه اینها به خاطر سیستمی است که آنها در دنیای مارول در حال حرکت در خطوط زمانی دارند. "اکنون می‌توانیم به عقب برگردیم، زیرا، می‌دانید، این یک علم است. بنابراین، من مجبور نیستم جدول زمانی لوگان را که برای من مهم بود، خراب کنم. و فکر می‌کنم احتمالا برای طرفداران هم مهم باشد."

جکمن گفت که "100% مطمئن است" که پس از لوگان بازی در نقش ولورین را تمام کرده است. با این حال، پس از دیدن Deadpool 2، احساس خارش کرد تا دوباره برگردد تا یک تجربه متفاوت روی شخصیت Wolverine امتحان کند.

رینولدز و جکمن، سال‌هاست که با چند ویدیوی بسیار احمقانه، یک دشمنی تخیلی را به تصویر کشیده اند، بنابراین دیدن این دو در کنار هم در فیلمی با Deadpool 3 لذت‌بخش خواهد بود.

اینکه Deadpool 3 با جدول زمانی لوگان به هم نمی خورد دیگر در حد حرف است. رینولدز و جکمن ویدئویی را در ماه سپتامبر منتشر کردند که تایید می‌کرد لوگان، که در سال 2029 اتفاق می‌افتد، "یک چیز کاملاً مجزا" است. رینولدز گفت ولورین مرده است و مرده خواهد ماند. رینولدز گفت: "لوگان در لوگان درگذشت؛ به آن دست نمیزنیم." این زوج همچنین طرح ددپول 3 را فاش کردند، اما آنچه که آنها گفتند توسط "Wake Me Up Before You Go-Go" از Wham کنسل شد.

جیمز منگولد، کارگردان فیلم لوگان، در توییتر گفت که با وجود مرگ شخصیت، مشکلی با ادامه داستان ددپول 3 وولورین ندارد. این به این معنی هستش که ولورین در دنیای مارول باقی خواهند ماند و در فیلم های آینده هم حضور خواهد داشت .

Deadpool 3 ( ددپول 3 ) در نوامبر 2024 اکران می شود و انتظار می رود تولید آن در مارس 2023 آغاز شود. شاون لوی، کارگردان سریال Stranger Things و فیلم Free Guy، کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد.

مطالب مرتبط
هنری کویل همچنان به ویچر برنخواهد گشت و دیگر سوپر من هم نخواهد بود هنری کویل همچنان به ویچر برنخواهد گشت و دیگر سوپر من هم نخواهد بود

پس از خبر جدایی هنری کویل از نقش سوپر من و خبر شوکه کننده کنار گذاشتن او از این نقش در DC حالا خبر آمده است که او به ویچر هم بر نخواهد گشت.

پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟ پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟

جیمز گان ( James Gunn ) در اقدامی خیلی عجیب بازیگر نقش سوپر من یعنی هنری کویل را جایگزین کرد .

شاهکار مارول ، مرد آهنی ( Iron Man ) به فیلم های ملی پیوست شاهکار مارول ، مرد آهنی ( Iron Man ) به فیلم های ملی پیوست

فیلم پر طرفدار مرد آهنی ( Iron Man ) با بازی رابرت داونی جونیور به فهرست فیلم های ملی آمریکا پیوست .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 5 = ?

جستجو