مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

شاهکار مارول ، مرد آهنی ( Iron Man ) به فیلم های ملی پیوست

فیلم پر طرفدار مرد آهنی ( Iron Man ) با بازی رابرت داونی جونیور به فهرست فیلم های ملی آمریکا پیوست .

پیوستن مرد آهنی و چند فیلم دیگر به لیست آثار ملی

فیلمی که جهان مارول را به راه انداخت یعنی مرد آهنی ( Iron Man ) درحال ثبت شدن به عنوان یکی دیگر از فیلم های ملی . کتابخانه کنگره فهرست 25 فیلمی را که امسال در فهرست ملی ثبت فیلم انتخاب شده اند، معرفی کرده است. از جمله آنها می توان به پری دریایی کوچولو دیزنی، اسپری موی جان واترز، وقتی هری با سالی ملاقات کرد، اقتباس برایان دی پالما از کری، سیرانو دی برژرک (1950)، سوپرفلای، مهمانی خانه و مرد آهنی مارول اشاره کرد.

شاهکار مارول ، مرد آهنی ( Iron Man ) به فیلم های ملی پیوست

مرد آهنی در نهایت به عنوان برخی از مهم‌ترین فیلم‌هایی که تا به حال ساخته شده‌اند، به دیگر فیلم‌های پرفروش کتاب‌های مصور، شوالیه تاریکی و سوپرمن، می‌پیوندد. برای واجد شرایط بودن، فیلم‌ها باید حداقل 10 سال قدمت داشته باشند و «از نظر فرهنگی، تاریخی یا زیبایی‌شناختی» اهمیت داشته باشند و «باید برای نسل‌های آینده حفظ شوند». با دیدن اینکه چگونه مرد آهنی کل جهان مارول را راه اندازی کرد و میلیاردها میلیارد اعداد باکس آفیس تولید کرد و نحوه ساخت فرنچایز فیلم را تغییر داد، به راحتی در این لیست قرار گرفته .

کوین فایگی، رئیس استودیو مارول در مصاحبه ای گفت: "مرد آهنی اولین فیلمی بود که استودیو مارول به طور مستقل تولید کرد. این اولین فیلمی بود که ما تمام کنترل و نظارت خلاقانه روی آن داشتیم و واقعاً برای استودیو ساخته شد." . همه فیلم‌های مورد علاقه ما آن‌هایی هستند که بارها و بارها تماشا می‌کنیم و با آن‌ها بزرگ می‌شویم. این تصور که تقریباً 15 سال پس از اکران فیلم مرد آهنی اینجا هستیم، و پیوستن آن به فهرست فیلم به ما می‌گوید که امتحانش را پس داده است و هنوز برای مخاطبان در سراسر جهان معنادار است."

مطالب مرتبط
پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان مارول پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان مارول

ساموئل ال جکسون هم سکوت خود رو شکست و در جواب تارانتینو که گفته بود بازیگران مارول ستاره نیستند ، پاسخ داد .

فیلم بلید مارول ( MCU Blade ) : بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و هر آنچه راجع به آن میدانیم فیلم بلید مارول ( MCU Blade ) : بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و هر آنچه راجع به آن میدانیم

یه نگاه بندازیم به جزئیات ( بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و کارگردان ) فیلم جدید مارول که قاتل خون آشام ها رو به تصویر میکشه یعنی بلید یا تیغ ( MCU Blade ) .

تارانتینو ( Tarantino ) میگوید بازیگران دنیای مارول هیچکدام سوپر استار نیستند تارانتینو ( Tarantino ) میگوید بازیگران دنیای مارول هیچکدام سوپر استار نیستند

کوئنتین تارانتینو ( Quentin Tarantino ) در مصاحبه ای گفته که بازیگران Marvel سوپر استار نیستند و نقش هایی که آنها دارند ستاره هستند .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
2 + 3 = ?

جستجو