مدلوپ

فیلم انت من 3 Ant-Man and the Wasp: Quantumania شکستی بزرگ برای مارول

فیلم بزرگ انت من 3 Ant-Man and the Wasp: Quantumania که رونمایی از شخصیت شرور و بزرگی در دنیای مارول بود با یک شکست بی نظیر در تاریخ فیلم های مارول رو به رو شده است.

فروش ضعیف فیلم انت من 3 Ant-Man and the Wasp: Quantumania

همه چیز در پیش نمایش ها خوب پیش می رفت تا آن جایی که استقبال از این فیلم بسیار کمتر از آنچه تصور می شد بود. شاید فروش ضعیف برای فیلمی مانند موربیوس طرفداران را شوکه نکند. اما فروش 400 میلیون دلاری آغاز فاز 5 مارول بسیار عجیب است. در قسمت سوم فیلم مرد مورچه ایی او با ابر شروری به نام کانگ با بازی جاناتان میجر رو به رو میشود. انت من 3 قرار بود تا با آغازی با شکوه یکی دیگر از نسخه های کانگ را به دنیای معرفی کند. ( نسخه ایی دیگر از کانگ را در سریال لوکی معرفی کرده اند.)

Ant-Man and the Wasp: Quantumania شکستی بزرگ برای مارول

ما هنوز فیلم را تماشا نکرده ایم اما دو چیز ما را متحیر کرده است. فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania هزینه های بسیار زیادی برای جلوه های ویژه و بصری داشته است. حال این سوال مطرح است که چرا این حجم از هزینه کرد خروجی را برای مارول نداشته است. ابتدا نمره پایین منتقدین و سپس فروش کم آن شاید دلایلی بیش تر از کیفیت ساخت داشته است. برخی معتقدند که این فیلم در زمان مناسبی منتشر نشده است و برخی دیگر به کیفیت پایین جلوه های بصری آن ایراد میگیرند و برخی هم معتقدند که مارول یک کپی از جنگ ستارگان را در دنیای کوانتوم شبیه سازی کرده است.

تلاش مارول برای به نمایش کشیدن دنیای زیر اتم بسیار ستودنی است. اما واقعیت ماجرا فروش ضعیف این فیلم است. هرچند فروش 475 میلیون دلاری برای بسیاری آرزو است ، اما برای سینمای مارول یک شکست تجاری محسوب میشود. حتی اگر این شکست به بدی موربیوس هم نباشد اما باز یک شکست است.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania شکستی بزرگ برای مارول

با این حال این فیلم را برای تماشا به شما پیشنهاد می نماییم. چرا که هرچند بازی برخی بازیگران این فیلم اصلا در حد هالیوود نیست و ممکن است باگ های بصری در آن بیابید اما داستان آن برای ادامه فیلم های مارول بسیار مهم است چرا که کانگ ابرشرور جدید دنیای مارول است و آمده تا انتقام جویان را مجدد دور هم جمع نماید.

مطالب مرتبط
ارتباط مرد مورچه ای 3 ( Ant-Man ) با چهار شگفت انگیر ( Fantastic Four ) مارول ارتباط مرد مورچه ای 3 ( Ant-Man ) با چهار شگفت انگیر ( Fantastic Four ) مارول

هنوز دو سال از یک فیلم MCU Fantastic Four فاصله داریم، اما به نظر می‌رسد که گروه قهرمانان می‌توانند در هر زمانی ظاهر شوند.

اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی مرد مورچه ای 3 منتشر شد اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی مرد مورچه ای 3 منتشر شد

بلاخره بعد از کلی انتظار مارول اولین تریلر از Ant-Man and The Wasp : Quantumania ( انت من 3 ) رو منتشر کرد.

تفاوت بین کانگ ( Kang ) و آنکس که باقی می‌ماند ( He Who Remains ) از زبان کارگردان مرد مورچه ای 3 تفاوت بین کانگ ( Kang ) و آنکس که باقی می‌ماند ( He Who Remains ) از زبان کارگردان مرد مورچه ای 3

کارگردان فیلم سینمایی Ant-Man and The Wasp Quantumania یا مرد مورچه ای 3 درباره کانگ فاتح و آنکس که باقی میماند ( He Who Remains ) توضیح میدهد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 6 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !