مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

تفاوت بین کانگ ( Kang ) و آنکس که باقی می‌ماند ( He Who Remains ) از زبان کارگردان مرد مورچه ای 3

  1. فیلم ها
  2. نقد و بررسی فیلم ها

کارگردان فیلم سینمایی Ant-Man and The Wasp Quantumania یا مرد مورچه ای 3 درباره کانگ فاتح و آنکس که باقی میماند ( He Who Remains ) توضیح میدهد.

فرق بین کانگ فاتح ( Kang The Conqueror ) و آنکس که باقی میماند ( He Who Remains )

اطلاعات بیشتر درباره فیلم فاز 5 آینده استودیوی مارول Ant-Man and the Wasp: Quantumania در طول نمایشگاه CCXP این هفته در برزیل منتشر شده است، و به عنوان بخشی از پنل از طرفداران با دادن اطلاعات جدید راجع به این فیلم و شخصیت کانگ ( Kang ) و آنکس که باقی می ماند ( He Who Remains ) پذیرایی شد .

تفاوت بین کانگ ( Kang ) و آنکس که باقی می‌ماند ( He Who Remains ) از زبان کارگردان مرد مورچه ای 3

کانگ که نقش او را جاناتان میجرز بازی خواهد کرد، قبلاً در قالب دیگری در MCU ظاهر شده است. لوکی (تام هیدلستون) به عنوان بخشی از تلاش‌هایش برای از بین بردن قدرت واریانس زمانی، در سریال خود با عنوان لوکی، در دیزنی پلاس، در نهایت همراه با نسخه زن خودش، سیلوی (سوفیا دی) به آخرالزمان می‌رسد. با کشف یک قلعه بزرگ در لبه هستی، این زوج با یک شخصیت کاریزماتیک و اسرارآمیز با بازی میجرز آشنا می‌شوند که خود را به عنوان «او که باقی می‌ماند» معرفی می‌کند، مردی در آخرالزمان، که اعلام می‌کند مسئول همه چیز است.

کانگ در گفتگویی به آنها اعلام میکنه که به عنوان رهبری از میان تمام واریانس های دیگر خودش تصمیم گرفته که همه چیز رو کنترل کنه تا از وقوع جنگ جلوگیری کنه . ولی سیلوی با خشم و عصبانیت تصمیم میگیره که سرنوشت خودش رو کنترل کنه ، پس آنکس که باقی می ماند رو میکشه و اون با جمله به زودی میبینمت از فیلم خارج میشه .

کارگردان پیتون رید توضیح می‌دهد که در حالی که شخصیت‌ها یکسان هستند و توسط یک بازیگر بازی می‌شود، شخصیت‌های آن‌ها به شدت متفاوت است و مرد مورچه‌ای 3 - که در بازی‌های قبلی‌شان به نبردهای کوچک‌شان عادت کرده‌اند و انگار که در حال بازی هستند ، وقتی نوبت به برخورد آن‌ها با کانگ می‌رسد، با دنیایی از درد و رنج روبرو میشوند .

 

خب اونی که در لوکی حضور داشت یا آنکس که باقی می ماند با کانگ فاتح در فیلم ما بسیار متفاوت است. آنها انواعی از یکدیگر هستند، اما با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. کانگ کسی است به کل زمان تسلط دارد، اما آنکس که باقی میماند انرژی خود را حفظ می کند، و همانطور که پل راد و اوانجلین لیلی فهمیدند، شخصیت بسیار ترسناکی است که قهرمانان ما باید با آن مقابله کنند.

 

کانگ قرار است در سه سال آینده MCU ایفای نقش کند و در نهایت در سال 2025 در Avengers: The Kang Dynasty به مصاف انتقام جویان خواهد رفت. Majors همچنین قرار است به شکلی برای فصل 2 Loki بازگردد، جایی که شباهت او در TVA در پایان فصل 1 هنگامی که چندجهانی شروع به باز شدن کرد، نمایش داده شد.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania در تاریخ 17 فوریه 2023 اکران می شود. در این فیلم پل راد، اوانجلین لیلی، مایکل داگلاس، میشل فایفر، کاترین نیوتن، بیل موری و جاناتان میجرز بازی می کنند.

مطالب مرتبط
اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی مرد مورچه ای 3 منتشر شد اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی مرد مورچه ای 3 منتشر شد

بلاخره بعد از کلی انتظار مارول اولین تریلر از Ant-Man and The Wasp : Quantumania ( انت من 3 ) رو منتشر کرد.

داستان فیلم انت من 3 ( Ant-Man and The Wasp : Quantumania ) داستان فیلم انت من 3 ( Ant-Man and The Wasp : Quantumania )

با هم داستان اولین فیلم فاز 5 ام مارول یعنی مرد مورچه ای 3 کوانتومانیا ( Ant-Man and the Wasp: Quantumania ) رو بررسی کنیم.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 3 = ?

جستجو