مدلوپ

هنری کویل همچنان به ویچر برنخواهد گشت و دیگر سوپر من هم نخواهد بود

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

پس از خبر جدایی هنری کویل از نقش سوپر من و خبر شوکه کننده کنار گذاشتن او از این نقش در DC حالا خبر آمده است که او به ویچر هم بر نخواهد گشت.

هنری کویل در بازی دو سر باخت، نه سوپر من نه ویچر

پس از پایان فیلم Black Adam دیدیم که سوپر من آمد تا به مقابله با بلک آئام بپردازد. اما ظاهرا همچنان قرار است تا لیام هموورث را در نقش گرالت از ریویا ببینیم. با اینکه برنامه او خالی شده است اما همچنان قرار نیست تا او مجدد به این نقش برگردد.

در گزارش دیگری از وریتی آمده است که این بازیگر حتی در فصل های آینده هم نقش گرالت ویچر را نخواهد داشت. هنری کویل به عنوان یک کاراکتر در فصل سوم خواهد آمد و پس از آن لیام هموورث در نقش گرالت ایفای نقش خواهد نمود. پس از اعلام رسمی جدایی هنری کویل از این فیلم بسیاری از طرافداران این فیلم واکنش های تندی دادند و در سایت Change.org جنبشی راه انداختند و با جمع آوری صد ها هزار امضا خوساتار برگرداندن هنری کویل بوده اند.

هنری کویل همچنان به ویچر برنخواهد گشت و دیگر سوپر من هم نخواهد بود

ماه گذشته آقای هنری کویل در یکی از لباس های ویژه فیلم بلک آدام ( صحنه پایانی فیلم!) دیده شد و اعلام شد که او به عنوان نقش اصلی فیلم Man of Steel سوپرمن برخواهد گشت. مدتی بعد ( فروش مفتضحانه بلک آدام!) جیمز گانن و پیتر صفران به عنوان کارگردانان DC تصمیم گرفتند تا فیلم سوپر من را بسازند اما در نسخه ایی جوان تر و این استودیو قصد ندارد تا این نقش را با هنری کویل ادامه دهد. جیمز گان مدعی شده است که با هنری کویل دیدار داشته است و درباره همکاری و نقش هایی که در آینده می تواند داشته باشد صحبت کرده اند.

قطعا هنری کویل برای همیشه در ذهن مخاطبان دو فیلم ویچر و سوپر من خواهد ماند. دو نقشی که به بهترین شکل از سوی او اجرا شد.

مطالب مرتبط
هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد

پس از منتشر شدن خبر ساخت مرد پولادین 2 ( Man of Steel ) ، اینبار هنری کویل ( Henry Cavill ) رسما حضور خودش در نقش سوپرمن رو تایید کرد.

جایگزینی لیام همسورث Liam Hemsworth به عنوان ویچر هنری کویل Henry Cavill جایگزینی لیام همسورث Liam Hemsworth به عنوان ویچر هنری کویل Henry Cavill

بعد از فصل سوم سریال ویچر، با هنری کویل خداحافظی میکنیم و لیام همسورث نقش ویچر جدید فصل چهارم میشه.

پایانی بر شایعه پیوستن هنری کویل به فصل دوم سریال « خاندان اژدها » پایانی بر شایعه پیوستن هنری کویل به فصل دوم سریال « خاندان اژدها »

هنری کویل ( Henry Cavill ) شایعه پیوستن خود به فصل 2 سریال خاندان اژدها ( House of the Dragon ) رو رد کرد .

پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟ پایان DC با جایگزینی هنری کویل ( Henry Cavill ) ، گال گدوت ( Gal Gadot ) و دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) ؟

جیمز گان ( James Gunn ) در اقدامی خیلی عجیب بازیگر نقش سوپر من یعنی هنری کویل را جایگزین کرد .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
2 + 3 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !