مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد

پس از منتشر شدن خبر ساخت مرد پولادین 2 ( Man of Steel ) ، اینبار هنری کویل ( Henry Cavill ) رسما حضور خودش در نقش سوپرمن رو تایید کرد.

سوپرمن باز میگردد

در حالی که فیلم جدید دواین جانسون ( The Rock ) با نام بلک آدام ( Black Adam ) سر باکس آفیس داره رقابت میکنه ، هنری کویل ( Henry Cavill ) بازیگر اصلی نقش سوپرمن ( Superman ) در دنیای DC ، سکوت خودش رو شکست . هنری کویل به طور رسمی اعلام کرد که پر قدرت تر از قبل در نقش سوپرمن باز میگردد .

هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد

دواین جانسون ( Dwayne Johnson ) قبل از انتشار فیلم سینمایی Black Adam ، حواشی رو مبنی بر رویا رویی سوپرمن و بلک آدام در فیلم خودش منتشر کرد . گویا سوپر من در تیتراژ پایانی بلک آدام حضور داره و چنان حضور پر رنگی رو در فیلم نداره . اما درحالی که این فیلم هنوز روی پرده سینما هستش و هنوز خیلی ها فیلم رو ندیدن ، هنری کویل طی بیانیه ای در صفحه اینستاگرامش گفته که :

سلام به همه . من میخواستم تا آخر هفته صبر کنم بعد این پست رو بذارم . تا همه فرصتی برای دیدن فیلم سینمایی Black Adam رو داشته باشن . اما حالا که این اتفاق افتاده ، رسما اعلام میکنم که به عنوان سوپرمن بازگشته ام و تصویری که در این پست میبینید و آنچه در Black Adam دیدید ، تنها بخش کوچکی از چیزیه که در راهه . بنابراین چیزای زیادی برای تشکر کردن وجود داره . اما بیشتر از همه میخوام از شما تشکر کنم ، از حمایت و شکیبایی شما سپاسگزارم . قول میدم که این حمایت بی پاسخ نخواهد بود .

 

هنزی کویل از ابتدا بخش جدایی ناپذیر دنیای DC بوده و شروع همه ی این ماجرا با فیلم مرد پولادین 1 ( Man of Steel ) در سال 2013 بوده . سپس در فیلم های Batman V Superman : Dawn of Justice و Justice League بازی کرد . اما این آخرین باری بود که به صورت یک کاراکتر مستقل تو دنیای DC حضور داشت . بعد ها سوپرمن در پایان Shazam حضور پیدا کرد . قرار شده که اینبار به عنوان فیلم مستقل در Man of Steel 2 حضور پیدا کنه .

مطالب مرتبط
چه توقعاتی از سوپرمن در فیلم مرد پولادین 2 ( Man of Steel ) باید داشته باشیم چه توقعاتی از سوپرمن در فیلم مرد پولادین 2 ( Man of Steel ) باید داشته باشیم

بعد از مدت ها سوپرمن در فیلم Man of Steel 2 باز میگردد . با هم بررسی کنیم ببینیم قراره چه چیز هایی در این فیلم ببینیم.

ساخت سوپرمن: مرد فولادی Superman: Man Of Steel 2 تایید شد ساخت سوپرمن: مرد فولادی Superman: Man Of Steel 2 تایید شد

بعد از کلی انتظار، هنری کویل Henry Cavill به دنیای دی سی DC با نقش Superman برمیگرده.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 2 = ?

جستجو