مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

جایگزینی لیام همسورث Liam Hemsworth به عنوان ویچر هنری کویل Henry Cavill

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

بعد از فصل سوم سریال ویچر، با هنری کویل خداحافظی میکنیم و لیام همسورث نقش ویچر جدید فصل چهارم میشه.

سوپرمن یا ویچر

نتفلیکس به طور رسمی اعلام کرد که فصل چهارم سریال ویچر The Witcher بعد از انتشار فصل سوم، شروع به تولید میشه و یکی از بزرگترین تفاوت هاش حضور لیام همسورث Liam Hemsworthمیتونه باشه. بعد از سه فصل ماجراجویی، ستاره سریال محبوب ویچر با پستی که در اینستاگرام گذاشت، نقش گرالت از ریویا رو به ویچر بعدی یعنی لیام همسورث تقدیم کرد. هنری کویل Henry Cavill بازیگر نقش سوپرمن و نقش اصلی سریال ویچر، گفت که گردنبند و شمشیر خودش رو به ویچر بعدی داد تا همسورث نماد گرگ سفید باشه و شخصیت جدیدی رو به نمایش بزاره.

هنری کاویل توی آخرین صحبت هاش درمورد ویچر گفت که سفر من به عنوان گرالت از ریویا و جنگ با هیولاها تموم شده و متاسفانه باید شمشیرش رو زمین بزاره برای فصل چهارم؛ و به جای خودش لیام همسورث رو معرفی کرد و گفت که گرگ سفید خیلی به لیام میاد و خیلی مشتاق هست که ببینه چطور میتونه باشه این نقش روی این مرد جذاب.

فصل چهارم ویچر با حضور لیام همسورث

خیلی واضح میتونیم بفهمیم که به محض برگشت سوپرمن به دنیای دی سی، هنری کویل برنامه هاش پر شده و وقت نمیکنه به ویچر برسه برای فصل آینده. همه میدونن که هنری کویل به الماس استریم نتفلیکس تبدیل شد و با موفقیت سریال ویچر رو سربلند کرد. نقش گرالت یه جوری به خود Henry Cavill نشست که اصلاً هرکسی رو به جاش بیارن جای اون رو نمیتونه بگیره. به گفته خود کویل، اون به دلیل علاقه خودش به دنیای بازی و مخصوصاً بازی ویچر، خیلی راحت تر با این کاراکتر کنار اومد و تونست بازی کنه. اما دیگه طرفدارها باید باهاش خداحافظی کنند چون سوپرمن به دنیای دی سی برگشت.

حالا بی انصافی نکنیم لیام همسورث هم همچین بد نیست (البته که نمیتونه جای هنری کویل رو پر کنه) و میتونه یه جورایی این نقش رو تکمیل کنه. لیام نامزدی امی رو برای خطرناک ترین بازی و محبوب ترین بازیگر The Hunger Games شناخته شد. به گفته لیام همسورث، اون خیلی عاشق بازی ویچر بوده و هست، و به عنوان یکی از طرفدار های این سریال، همیشه دوست داشته نقش گرالت رو بازی کنه. خودشم میدونه کار سختی در پیش داره چون هنری کویل جوری این نقش رو دست گرفته بود که اصلاً ویچر بدون اون تصور کردنش محاله. فصل سوم سریال ویچر تابستون سال 2023 منتشر میشه و دومین قسمت از 5 کتاب آندری ساپکوفسکی رو روایت میکنه. این آخرین فصلی هست که ما هنری کویل رو به عنوان ویچر میبینیم و باید آروم آروم این نقش رو با چهره ی لیام همسورث تصور کنیم.

مطالب مرتبط
هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد

پس از منتشر شدن خبر ساخت مرد پولادین 2 ( Man of Steel ) ، اینبار هنری کویل ( Henry Cavill ) رسما حضور خودش در نقش سوپرمن رو تایید کرد.

چه توقعاتی از سوپرمن در فیلم مرد پولادین 2 ( Man of Steel ) باید داشته باشیم چه توقعاتی از سوپرمن در فیلم مرد پولادین 2 ( Man of Steel ) باید داشته باشیم

بعد از مدت ها سوپرمن در فیلم Man of Steel 2 باز میگردد . با هم بررسی کنیم ببینیم قراره چه چیز هایی در این فیلم ببینیم.

ساخت سوپرمن: مرد فولادی Superman: Man Of Steel 2 تایید شد ساخت سوپرمن: مرد فولادی Superman: Man Of Steel 2 تایید شد

بعد از کلی انتظار، هنری کویل Henry Cavill به دنیای دی سی DC با نقش Superman برمیگرده.

حضور سوپرمن در فیلم بلک آدام Black Adam به گفته راک حضور سوپرمن در فیلم بلک آدام Black Adam به گفته راک

دواین جانسون (Dwayne Johnson (The Rock بازیگر نقش اصلی فیلم Black Adam فیلم خودش رو اسپویل کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 4 = ?

جستجو