مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

حضور سوپرمن در فیلم بلک آدام Black Adam به گفته راک

دواین جانسون (Dwayne Johnson (The Rock بازیگر نقش اصلی فیلم Black Adam فیلم خودش رو اسپویل کرد.

اسپویل جنگ بلک آدام در مقابل سوپرمن

راک ستاره فیلم سینمایی بلک آدام قبلاً درباره سلسله مراتب قدرت در دنیای دی سی DC صحبت کرده و درخواست یه فیلم و جنگیدن با سوپرمن رو داشته. حالا اومده صدر جدول اسپویلر ها و گفته که تو فیلم جدیدش هنری کویل Henry Cavill هم حضور داره. راک به سوپر من گفت : "به خونه خوش اومدی".

اسپویل راک از حضور Henry Cavill

فیلم بلک آدام در اصل از فیلم شزم میاد و دشمن اصلی شزم باید باشه. اصل داستان هم همینه و لباسش هم یه جورایی از شزم کپی برداری شده. خیلی از کاراکترها رو تو این فیلم شاهدش هستیم: مثل Doctor Fate، Hawkman، Atom Smasher و Cyclone که همه ی اونها رو توی تریلر های منتشر شده دیدیم. نکته ی قشنگ بلک آدام اینجاست که هنوز مشخص نیست کاملاً یه ویلن یا شرور به حساب میاد یا میتونه یه ابرقهرمان باشه. به نظرم بیشتر از خود فیلم باید منتظر سکانس نهایی فیلم بعد از تیتراژ باشیم و سوپرمن رو ببینیم. حضور هنری کویل رو نه خودش تایید کرده بود تا به الآن و نه کمپانی Warner Bros اما راک اومد و یه اسپویل سنگین کرد و رفت.

راک گفت من برای شخصیت بلک آدام 15 سال جنگیدم؛ خیلی ها دائم میپرسیدن که غیرقابل توقف ترین کسی که توی دنیا وجود داره کی میتونه باشه و ما طی این 15 سال بلک آدام رو جوری ساختیم که غیر قابل توقف باشه. بعد از این جنگ 15 ساله، باید سر این جنگ باشه که کی از همه قوی تره.
از طرفی کاراکتر فلش Flash هم داره سعی میکنه مولتی ورس رو باز کنه. راک هم که گفته قدرت اول دنیاست و سوپرمن هم که همه میدونن تا الآن هیچکسی نبوده که شکستش بده. پس یه حدسی هست که اگر قرار باشه بین این دوتا، یعنی بلک آدام و سوپرمن، جنگی باشه، جنگ خارج از سیاره زمین اتفاق میوفته و لااقلش اینه که توی این دنیا نیست اگر حتی رو زمین باشه.

مطالب مرتبط
دواین جانسون درخواست رویارویی بلک آدام و سوپرمن رو داد دواین جانسون درخواست رویارویی بلک آدام و سوپرمن رو داد

دواین جانسون بازیگر نقش بلک آدام در دنیای دی سی طی مصاحبه ای علاقه اش برای فیلمی محور جنگ بلک آدام و سوپرمن رو ابراز کرد.

جدیدترین و آخرین تریلر فیلم سینمایی بلک آدام ( Black Adam ) جدیدترین و آخرین تریلر فیلم سینمایی بلک آدام ( Black Adam )

کمپانی برادران وارنر آخرین تریلر از فیلم سینمایی بلک آدام با بازی دواین جانسون رو منتشر کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
6 + 6 = ?

جستجو