مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

پایانی بر شایعه پیوستن هنری کویل به فصل دوم سریال « خاندان اژدها »

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

هنری کویل ( Henry Cavill ) شایعه پیوستن خود به فصل 2 سریال خاندان اژدها ( House of the Dragon ) رو رد کرد .

عدم حضور هنری کویل در فصل دوم خاندان اژدها

تقریبا اکثر طرفداران سریال ویچر ( The Witcher ) بعد از شنیدن خبر خروج هنری کویل ( Henry Cavill ) از این سریال شوکه شدن . قبل از اینکه این اتفاق بیوفته شایعه ای منتشر شده بود مبنی بر پیوستن هنری کویل به فصل دوم سریال خاندان اژدها یا House of the Dragon برای ایفای نقش ایگون تارگرین . که موضوع خروج کویل از ویچر تحقق یافتن این شایعه رو بیشتر میکرد .

پایانی بر شایعه پیوستن هنری کویل به فصل دوم سریال « خاندان اژدها »

بیانیه رسمی هنری کویل در مورد ترک سریال ویچر نشون میده که علت اصلی خروجش از سریال بخاطر پیوستن به سریال House of The Dragon نیست . کویل گفته که : " فکر میکنم حضور در وستروس واقعا خوب باشه . وقتی که خاندان اژدها رو تماشا میکردم ، فکر میکردم که احساس میکنم بسیاری از این افراد میتونند ویچر های واقعا خوبی بسازند . من فکر میکنم حضور در وستروس خیلی باحاله و میتونم که باشم . ولی فکر نمیکنم که جایی برای من در آنجا باشد .

پس افسوس که علت اصلی خروج هنری کویل از ویچر پیوستن به خاندان اژدها نیست . ولی بازم این به این معنی نیست که حضورش در این سریال غیر ممکنه . همونطور که خوندین خود کویل برای بازی در این سریال علاقه منده و از طرف دیگه قراره که کلی شخصیت های دیگه تارگرین در این سریال ظاهر بشه . ولی چیزی که 100 درصدی هستش اینه که اگه روزی قرار باشه که هنری کویل به این سریال بپیونده ، قطعا نقش ایگون تارگرین نخواهد بود .

فصل سوم سریال ویچر ( The Witcher ) در تابستان 2023 پخش میشه که آخرین حضور کویل در نقش گرات در این سریال خواهد بود .

مطالب مرتبط
جایگزینی لیام همسورث Liam Hemsworth به عنوان ویچر هنری کویل Henry Cavill جایگزینی لیام همسورث Liam Hemsworth به عنوان ویچر هنری کویل Henry Cavill

بعد از فصل سوم سریال ویچر، با هنری کویل خداحافظی میکنیم و لیام همسورث نقش ویچر جدید فصل چهارم میشه.

هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد

پس از منتشر شدن خبر ساخت مرد پولادین 2 ( Man of Steel ) ، اینبار هنری کویل ( Henry Cavill ) رسما حضور خودش در نقش سوپرمن رو تایید کرد.

پیوستن هنری کویل و الیزابت اولسن به سریال خاندان اژدها پیوستن هنری کویل و الیزابت اولسن به سریال خاندان اژدها

اخبار غیر رسمی مبنی بر پیوستن هنری کویل ( Henry Cavil ) و الیزابت اولسن ( Elizabeth Olsen ) به سریال House of the Dragons برای فصل دوم منتشر شده.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 7 = ?

جستجو