مدلوپ

فروش فیلم های دیزنی از 4 میلیارد دلار گذشت، آواتار 2 طوفانی شروع کرد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

فیلم های ساخته دیزنی تا به این لحظه با فروش 881 میلیون دلاری آواتار 2 از مرز 4 میلیارد دلار گذشته است. آیا آواتار 2 به اوج گرفتن ادامه خواهد داد؟

آواتار 2 در حال اوج گیری در باکس آفیس

در آخرین گزارش از فروش فیلم آواتار 2 راه آب ، این فیلم به فروش 881 میلیون دلاری در سراسر دنیا رسیده است. ساخته جیمز کامرون 10 روز نیاز داشت تا هم پنجه های پلنگ سیاه 2 و هم چک کش ثور را بشکند.

آنچه که مشخص است این است که آواتار 2 برای دیزنی به فروش خود ادامه می دهد و دیزنی به ساخته کامرون امید وار است که تا رکورد جدیدی در سینمای دنیا رقم بزند و این فیلم بتواند رکورد 2.992 میلیارد دلاری آواتار 1 را بشکند. رکوردی که تنها انتقام جویان بازی پایانی به آن نزدیک شده بود و اما همچنان این فیلم با رقم 2.992 میلیارد دلاری در صدر است.

آواتار 2 تنها در اکران آمریکا اوانسته است فروش 279 میلیون دلاری داشته باشد که هرچند برای این فیلم انتظارات بیشتر از این بوده است و این فیلم هم همچنان به فروش خود ادامه می دهد. از سوی دیگر با رسیدن تعطیلات پایان سال انتظار می رود استقبال از این فیلم بیشتر شود در حال که زمزمه های فراگیری مجدد کرونا ممکن است فروش و آمار این فیلم را با خطر جدی رو به رو نماید.

فروش فیلم های دیزنی از 4 میلیارد دلار گذشت، آواتار 2 طوفانی شروع کرد

در سال 2022 شرکت دیزنی فیلم های زیادی را روانه سنما کرده است که دکتر استرنج ، پلنگ سیاه و ثور عشق و تندر و انیمیشن لایتیر از بارز ترین های آن ها بوده اند.

با توجه به THR فیلم آواتار راه آب هزینه تولید 400 میلیون دلاری داشته است که این هزینه حتی از هزینه ساخت سریال ارباب حلقه ها حلقه های قدرت که 10 قسمت یک ساعته بوده است نیز بیشتر است. جیمز کامرون می گوید که این فیلم برای این که بتوان گفت به صورت اقتصادی به موفقیت رسیده ست باید فروش 2 میلیارد دلاری دشته باشد تا علاوه بر پوشش هزینه های تولید سود مناسبی برای تولیدکنندگان فیلم داشته باشد.

به نظر شما ساخته جیمز کامرون می تواند به رکورد قسمت اول این فیلم برای بار دوم دست یابد.

مطالب مرتبط
نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم

تمام اطلاعات موجود درباره فیلم سینمایی Guardians of Galaxy Vol.3 ( نگهبانان کهکشان ) فیلم آینده مارول .

جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد

جیمز گان ( James Gunn ) و پیتر سافران ( Peter Safran ) ، مدیر عاملان شرکت، قرار است یک DCEU منسجم‌تر را در 10 سال آینده ایجاد کنند.

معرفی سریال ونزدی ( Wednesday ) از نتفلیکس معرفی سریال ونزدی ( Wednesday ) از نتفلیکس

سریال ونزدی از نتفلیکس حتی پر بیننده تر از چیز های عجیب ( Stranger Things )

کیانو ریوز جزئیات جدیدی از اسپین آف «جان ویک»  یعنی «بالرینا» در مراسم CCXP فاش کرد کیانو ریوز جزئیات جدیدی از اسپین آف «جان ویک» یعنی «بالرینا» در مراسم CCXP فاش کرد

ریوز ( Keanu Reeves ) همچنین جزئیاتی از داستان و نقش خود در این فیلم را به اشتراک گذاشت.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 5 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !