مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

فیلم سینمایی بلید مارول قبل از شروع کارگردان خود را از دست داد

بسام طارق ( Bassam Tariq ) کارگردان مارول استودیو بلید ( Blade ) دو ماه قبل از آغاز تولید این فیلم رو ترک کرد.

عدم ثبات در پروژه های مارول همچون بلید ( Blade )

فیلم سینمایی بلید مارول ( Blade ) اولین بار در سال 2019 در مراسم کامیک کان معرفی شد و دوباره در مراسم سن دیگو کامیک کان 2022 ( SDCC ) یک باره دیگه به عنوان جزئی از فاز پنجم فیلم های مارول معرفی شد .
فیلم سینمایی بلید مارول قبل از شروع کارگردان خود را از دست داد

اما به گزارش Variety بسام طارق کارگردانی که قرار بود این فیلم رو رهبری کنه ، دیگر روی صندلی کارگردانی نخواهد نشست . ولی همچنان به عنوان تهیه کننده اجرایی در روند ساخت فیلم حضور داره . مارول بیانیه ای به هالیوود ریپورتر داده و دلیل جدایی طارق رو درگیری در برنامه ریزی اعلام کرده . در این بیانیه گفته شده که .

با توجه به تغییرات مداوم در برنامه تولید ما، بسام دیگر به عنوان کارگردان Blade جلو نمی رود بلکه به عنوان تهیه کننده اجرایی فیلم باقی می ماند." ما از استعداد باسام و تمام کارهایی که او انجام داده است تا بلید را به جایی که هست قدردانی می کنیم."

 

مارول همچنین اعلام کرده که فیلمنامه جدید Blade توسط Stacy Osei-Kufour نوشته شده که قبلا نویسنده فیلم سینمایی واچمن ( Watchmen ) بوده . هنوز هیچ جزئیات زیاده از فیلن سینمایی بلید منتشر نشده ولی چیزی که مشخصه ماهرشالا علی ( Mahershala Ali ) نقش قاتل خون آشام های کتاب های کامیک مارول رو بازی میکنه و همچنین بازیگرانی مثل آرون پیر ( کریپتون ) و دلروی لیندو ( دا فایو بلادز ) هم به این فیلم پیوستن . طارق اضافه کرد که :

کار کردن با افراد فوق العاده در مارول باعث افتخار بود.ما توانستیم یک بازیگر و گروه قاتل را گرد هم بیاوریم. مشتاقیم ببینیم کارگردان بعدی فیلم را کجا می برد.

 

فیلم پر خون آشام مارول قبلا یه سه گانه از سال 1998 تا 2004 منتشر شده که در این سه گانه دشمن اصلی یا ویلن اصلی فیلم دراکولا ( Dracula ) معرفی شده.

مطالب مرتبط
  1. معرفی کاراکتر اسرائیلی صبرا ( Sabra ) در مارول و اعتراضات طرفداران
  2. ثور عشق و تندر : دختر گور کیست و رابطه آن با شخصیت Singularity مارول
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
3 + 8 = ?

جستجو