مدلوپ

کمپانی DC فیلمنامه ای را که خالق Peaky Blinders برای Man of Steel 2 ( سوپرمن ) ارائه کرده بود رد کرد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

خالق پیکی بلایندرز استیون نایت فیلمنامه ای را برای سوپرمن 2 ( Man of Steel ) به دی سی ( DC ) ارائه کرد ، که رد شد .

رد فیلمنامه جدید مرد پولادین توسط DC

پس از یک هفته حواشی و جنجال در استودیو دی سی ، خبر انتشار دنباله‌های بزرگ‌ترین نام‌های کانون کامیک دی‌سی جان دوباره ای به این کمپانی بخشید. یکی از آنها خبر بازگشت هنری کویل ( Henry Cavill ) به نقش کلارک کنت/سوپرمن در دنباله ی مرد پولادین (به کارگردانی زک اسنایدر) در سال 2013 بود. داستان سوپرمن مستقیماً با وقایع بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت دنبال شد، که سعی داشت با فیلم Justice League یک فیلم بزرگ تیم‌آپ، به سبک Avengers را دنبال کند.

کمپانی DC فیلمنامه ای را که خالق Peaky Blinders برای Man of Steel 2 ( سوپرمن ) ارائه کرده بود رد کرد

با این حال، باکس آفیس ضعیف و واکنش انتقادی به آن فیلم به نظر می‌رسید که نظر کویل را در مورد این شخصیت برای همیشه عوض کند. همه چیز در اوایل امسال تغییر کرد، زمانی که کویل در فیلم بلک آدام ساخته دواین جانسون یک نقش کوتاه شگفت‌انگیز ساخت. در تیتراژ پایانی، سوپرمن کاویل با ضدقهرمان روبه‌رو شد، و فیلمی بالقوه را راه‌اندازی کرد که در آن دو نفر بدون شک به عنوان دشمن شروع می‌کردند، قبل از اینکه برای نفع بیشتر متحد شوند. به دنبال آن، اخباری مبنی بر ساخت دنباله ای برای فیلم Man of Steel منتشر شد.

جانسون با وارد کردن کاویل، در برابر آنچه او مقاومت میکرد ( طوری که مدیران برادران وارنر توصیف کردند )، اوضاع را به دست خود گرفت و خود کویل سپس به دنیا اعلام کرد که به این نقش بازمی گردد. این هفته، چشم انداز تغییر کرد. گزارشی توسط Deadline منتشر شد و گزارش داد که کل دنیای توسعه یافته دی سی - از جمله دنباله های پیشنهادی مرد فولادی و زن شگفت انگیز ( Wonder Woman ) - کنسل شده است.

اما اکنون، گزارش جدیدی از هالیوود ریپورتر منتشر شده . به گفته منابع آنها، استیون نایت - خالق درام تلویزیونی تحسین شده Peaky Blinders، و همچنین فیلم های Spencer و Eastern Promises - نویسنده ای بود که در پشت آخرین درمان برای تکرار بعدی سوپرمن بود. با این حال، طبق این گزارش، نتوانست جهان را به آتش بکشد، و توسط مدیران برادران وارنر، که به نایت یادداشت هایی در مورد اینکه چگونه می تواند این فیلم را بهبود بخشد، رد شد.

قبل از اینکه او بتواند این کار را انجام دهد، یا در واقع، قبل از اینکه نویسنده دیگری برای تکمیل پاس دیگری در پروژه استخدام شود، دنیای فیلم های دی سی با استخدام جیمز گان و پیتر سافران برای تبدیل شدن به روسای جدید استودیو زیر و رو شد. در نتیجه، استودیو هرگز به طور رسمی فیلم را روشن نکرد، و کاویل با اعلام مشارکت خود در فیلمی که وجود ندارد، با شخصیتی که ممکن است بازنویسی شود، و تنها ظاهر آینده اش قرار است یک فیلم کوتاه باشد، در هاله ای از ابهام قرار می گیرد.

مطالب مرتبط
جایگزینی لیام همسورث Liam Hemsworth به عنوان ویچر هنری کویل Henry Cavill جایگزینی لیام همسورث Liam Hemsworth به عنوان ویچر هنری کویل Henry Cavill

بعد از فصل سوم سریال ویچر، با هنری کویل خداحافظی میکنیم و لیام همسورث نقش ویچر جدید فصل چهارم میشه.

هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد هنری کویل به طور رسمی از بازگشت خود در نقش سوپرمن ( Superman ) خبر داد

پس از منتشر شدن خبر ساخت مرد پولادین 2 ( Man of Steel ) ، اینبار هنری کویل ( Henry Cavill ) رسما حضور خودش در نقش سوپرمن رو تایید کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
2 + 5 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !