مدلوپ

جیمز گان به شایعات پیرامون DC پایان می دهد، جیکوب الوردی هم سوپرمن نشد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

جیمز گانن رئیس جدید DC یکی پس از دیگری بر شایعات بی اساس پیرامون این شرکت پایان می دهد. این بار مشخص شد هنوز بازیگر سوپر من مشخص نشده است.

جیمز گانن به همه شایعات با یک توئیت پاسخ داد

رئیس اجرایی جدید موسسه DC آقای جیمز گان به یکی دیگر از شایعات بی اساس پیرامون این شرکت پایان داده است. پس از این که مشخص شد آقای هنری کویل دیگر نقش سوپر من را نخواهد داشت، یک شایعه در فضای مجازی منتشر شد که گفته می شد آقای Jacob Elordi این نقش ویژه را برای DC ایفا خواهد کرد. آقای جیمز گانن درباره این خبر می گوید که به نظر من هیچ کس برای نقش سوپرمن انتخاب نشده است هنوز.

جیمز گانن می گوید که انتخاب بازیگر زمانی اتفاق می افتد که یک فیلم نامه وجود داشته باشد یا نزدیک به پایان یک فیلم نامه باشیم و برای یک نقش بازیگر انتخاب کنیم. اما در حال حاضر هیچ فیلم نامه ایی وجود ندارد که بخواهیم برای نقش های آن بازیگر انتخاب نماییم.

طرفداران سوپرمن همچنان هیجان زده هستند برای این نقش و اما در ادامه آقای جیمز گانن گفته است که ما در DC قصد داریم تا در آینده نزدیک از چیزهایی رونمایی کنیم اما انتخاب بازیگر سوپرمن یکی از آن ها نیست.

درسال 2022 هنری کویل بازیگر نقش سوپرمن از نقش ویچر کناره گیری کرد و پس از مدتی که تایید کرده بود برای نقش سوپر من برخواهد گشت مشخص شد که شرکت DC برنامه ای برای ادامه همکاری با او را ندارد و DC قصد دارد تا بر نسخه جوون تر سوپرمن تمرکز کند.

هنری کویل ممکن است برای آینده مجدد نقشی از سوپرمن داشته باشد اما که در حال حاضر هدف و تلاش برای ساخت سوپر من در جوانی است و کلارک کنت را از جوانی شروع کارش به عنوان یک خبرنگار خواهیم دید. در این سناریو آقای هنری کویل جایگاهی ندارد.

جیمز گان درباره هنری کویل می گوید که جلسه ایی با او داشتیم و درباره آینده و نقش هایی که در آنده ممکن است بگیرد صحبت کردیم.

مطالب مرتبط
فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 ( Doctor Strange ) قبل از سلسله کانگ ( Kang Dynasty ) منتشر می شود فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 ( Doctor Strange ) قبل از سلسله کانگ ( Kang Dynasty ) منتشر می شود

اخبار جدیدی مبنی بر انتشار فیلم سینمایی دکتر استرنج 3 قبل از Avengers : Kang Dynasty منتشر شده است .

آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد آخرین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania انت من 3 منتشر شد

مارول آخرین تریلر فیلم مرد مورچه ایی 3 را منتشر کرده است که بیشتر از داستان فیلم را مشخص می نماید. آیا کانگ انت من را شکست خواهد داد؟ باید 3 ماه دیگر صبر کنید تا آخر داستان را ببینید.

سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد سریال پر طرفدار ونزدی ( Wednesday ) برای فصل دوم تمدید شد

نتفلیکس با انتشار تیزری سریال ونزدی آدامز رو برای فصل 2 تمدید کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !