مدلوپ

اولین تریلر از سریال تلویزیونی The Last of Us منتشر شد

شبکه HBO در تریلری ( مجموعه برنامه های آینده اش ) تصاویری از سریال آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us ) رو منتشر کرد.

داستان سریال The Last of Us

شبکه HBO اولین تصاویر را به عنوان تیزر تریلر سریال The Last of Us ( آخرین بازمانده از ما ) منتشر کرد . این سریال ساخته کریگ مازن ( Crig Mazin ) و نیل دروکمن ( Neil Druckmann ) و محصول شبکه تلوزیونی HBO می باشد که بر اساس خط داستانی بازی این مجموعه ( The Last Of Us ) ساخته شده.

تریلر رسمی سریال The Last of Us HBO

شبکه اچ بی او ( HBO ) با انتشار یک تریلر از تمام برنامه های آینده خودش ، قسمتی از تریلر رو به سریال آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us ) اختصاص داد و با این حرکت خبر از انتشار این سریال داد . این خبر خوبی برای طرفداران بازی The Last of Us ( بازی ویدیویی توسعه یافته توسط استودیو ناتی داگ ( Naughty Dog ) برای پلی استیشن ) هستش . این بازی از قدیم الایام یکی از پر طرفدار ترین بازی های پلتفرم پلی استیشن بوده و هرجا که حرف از بازی ترسناک زده میشد ، این بازی حرفی برای گفتن داشته .

در سریال The Last of Us ( آخرین بازمانده از ما ) ، پدرو پاسکال ( Pedro Pascal ) نقش جوئل و بلا رمزی ( Bella Ramsey ) نقش الی رو بازی میکنند . تو تریلری که پخش شده ما جوئل و الی رو میبینیم که دارن از روی پل برفی عبور میکنند و صدای پس ضمینه میگه : " همه کسانی که از آنها مراقبت کرده ام یا مرده اند و یا من رو ترک کرده اند . " . جوئل پاسخ میده که : " تو هیچ ایده ای نداری که از دست دادن چیه !".

تصاویر تریلر سریال آخرین بازمانده از ما

طبق لاگ لاین ، داستان آخرین بازمانده از ما بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن اتفاق میوفته . جوئل به عنوان یه بازمانده ، مامور میشه تا الی یه دختر 14 ساله رو از یک منطقه که قرنطینه شده خارج کنه . کاری که ظاهر کوچیک و سادس در باطن کلی سختی در پیش داره . چرا که این دو نفر باید از تمام آمریکا رو طی کنند و برای بقا و زنده موندن به همدیگ وابسته باشن . در طول این مسیر با کلی هیولاهای خطرنام مواجه میشن که همشون توسط یه بیمار مرموز به این حال افتادن . به علاوه انواع شخصیت های مختلف هم تو بازی حضور دارن که بعضی هاشون دوستن و بعضی هاشون حتی از اون هیولاها هم خطرناک ترن .

جالبه بدونین کریگ مازین خالق و نویسنده سریال چرنوبیل و نیل دراکمن از ناتی داتی داگ کسی هستش که تو توسعه بازی ویدیویی The Last of Us حضور داشته . در این سریال همچنین گابریل لونا ( Agriel Luna ) بازیگر نقش تامی در ترمیناتور:سرنوشت تاریک - Terminator : Dark Fate و آناتورو ( Anna Torv ) بازیگر نقش تس در شکارچی ذهن هم حضور دارند . همچنین فصل اول این سریال 10 قسمت خواهد بود و هیچ خبری از ساخت فصل دوم این سریال هم منتشر نشده و معلوم نیست که آیا سریال با یک فصل به پایان میرسد یا نه . ولی خب مشخصه دیگه HBO به این سادگیا بیخیال نمیشه .

اولین تریلر سریال The Last of Us HBO

ارسال شده در تاریخ :1401/05/31
مطالب مرتبط
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 1 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !