مدلوپ

ساخت بازی موبایل آواتار به صورت نقش آفرینی

اعلامیه رسمی از ساخت بازی Avatar در سبک نقش آفرینی یا RPG منتشر شده.

بازی آواتار فقط برای موبایل منتشر خواهد شد

بازی موبایل آواتار بر گرفته شده از انیمه آواتار : آخرین باد افزار ( Avatar : The Last Air Bender ) هستش . این بازی قرار شده که به صورت Role Playing Game یا نقش آفرینی باشه و فقط هم برای موبایل ریلیز بشه . هم اندروید و هم IOS .

بازی موبایل آواتار نقش آفرینی

دنباله آواتار در واقع به عنوان یه انیمه برای کودکان آغاز شد ، اما رفته رفته با پیشرفت داستان و شخصیت ها توجه بزرگسالان رو هم به خودش جلب کرد . ( باحاله دیگه شما نگا کن طرف آب ، باد ، خاک و آتش رو کنترل میکنه xD ). به گزارش Digital Trends تیم ساخت آواتار در استودیویی که خودشون به تازگی راه انداختن در حال توسعه بازی Avatar : Generations ( آواتار : نسل ها ) برای موبایل هستن . این بازی جلوتر برای کاربران موبایل که در کانادا ، آفریقای جنوبی، دانمارک و سوئد زندگی میکنن در دسترس قرار میگیره و اونا زودتر میتونن بازی کنن .

خبر انتشار این بازی رو GameSpot در اعلامیه ای از طریق توییتر منتشر کرد و اشاره کرد که در دنیای ATLA گسترش خواهد یافت . در واقع قصدشون اینه که به طرفداران دنبال آواتار درک عمیق تری بدن . ویدیوی از این بازی در یوتوب منتشر شده بود که خیلی زود هم حذف شد و از دسترس خارج شد . ولی چیزی که ما فهمیدیم سبک بازی ازین شکلیاس که کاراکتر های خودی و Enemy مقابل هم قرار میگیرن و نوبتی شروع به حمله میکنن . کاراکتر های انگ ( Ang ) ، ساکا ( Sokka ) ، تاف ( Toph ) و کاتارا ( Katara ) در دسترس هستن و شما میتونین به نوبت با هرکدوم اینا به دشمنتون اتک کنین . با هرکدوم از این کاراکتر ها دقیقا شبیه به انیمیشن میتونین از قابلیت هاشون استفاده کنین . مثلا با خود انگ میتونین هر 4 عنصر رو استفاده کنین یا مثلا با تاف رفته رفته به آهن افزاری هم دست پیدا میکنین .

مطالب مرتبط
اعلامیه ساخت فیلم سینمایی آواتار با تیم اصلی ساخت این انیمه اعلامیه ساخت فیلم سینمایی آواتار با تیم اصلی ساخت این انیمه

یکی دیگه از اعلامیه هایی که در مراسم SDCC شاهد بودیم ، اعلامیه ساخت فیلم Avatar با تمرکز روی انگ و دوستاش بود .

معرفی انیمه آواتار : آخرین باد افزار ( Avatar : The Last Air Binder ) معرفی انیمه آواتار : آخرین باد افزار ( Avatar : The Last Air Binder )

انیمه آواتار یکی از قوی ترین ها تو دنیای انیمه هستش . تو این مقاله قصد دارم یخورده راجع به سریال توضیح بدم شاید جذبش شدین و دیدین =) .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
2 + 1 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !