مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

اولین واکنش ها به فیلم آواتار 2 ، آواتار 2 بهتر از نسخه قبل

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

جیمز کامرون یک بار دیگر به دنیای سینما نشان داد رئیس کیست. آیا آواتار 2 (Avatar : The Way Of Water) بار دیگر رکورد شکنی خواهد کرد.

نظرات بینندگان Avatar 2 در لندن ، جیمز کامرون شاهکار می سازد

با اینکه این فیلم هنوز به صورت سراسری روی پرده سینما نرفته است اما در نمایش این فیلم در لندن بسیاری از بینندگان نظرات خود را در باره این فیلم در فضای مجازی منتشر کرده اند. آنچه مشخص است فیلم آواتار 2 توانسته تماشاگران را راضی کند.

بیش از 13 سال است که طرفداران این فیلم منتظر قسمت دوم این قیلم هستند و بالاخره پس از 13 سال صبر فیلم Avatar : The Way Of Water بر روی پرده نقره ایی سینما رفته است. از همین 2 روز انتشار این فیلم بازخورد های ویژه اییداشته است.

اولین واکنش ها به فیلم آواتار 2 ، آواتار 2 بهتر از نسخه قبل

جاش هورویتز نویسنده MTV گفته است که آقای جیمز کامرون کارگردان این فیلم یکبار دیگر نشان داد یک فیلم را چگونه باید ساخت. همچنین درباره آواتار 2 گفته است : فبلم آواتار راه آب هم احساسی است هم حماسی و بهترین فیلمی که می توان ساخت.

جیک همیاتون یکی دیگر از منتقدان بزرگ سیما گفته است : به عنوان کسی که قسمت اول را دوست داشتم اما عاشق آن نبودم، آواتار راه آب یک پیشرفت بزرگ نسبت به قسمت اول در جلوه های ویژه ، داستان سرایی و عملکرد بوده است. قسمت دوم فک من را در تمام مدت فیلم به زمین انداخت. جیمز کامرون خدای ساخت دنباله ها(ادامه هر سری) است.

اولین واکنش ها به فیلم آواتار 2 ، آواتار 2 بهتر از نسخه قبل

مایک رایان نیز در توئیتی می گوید : هیچ چیزی شبیه این فیلم از لحاظ تکنیکی و جلوه های ویژه ندیده ام. انقدذ حیرت انگیزه که ممکنه حواس بیننده رو پرت کنه. یه موقع عایی پلات رو از دست می دادم چون خیره شده بودم به ماهی پاندورا.

اریک دیویس نیز نظر خود را اینگونه بیان کرده است. فیلم آواتار راه آب از لحاظ بصری نفس گیره و حماسی و بسیار آدم را جذب می کند. این فیلم نهایت هنر فیلم سازی است.

پری نمیروف از کلایدر نیز اینگونه می گوید: من اطمینان داشتم که جیمز کامرون استاندارد های جدیدی در فیلم سازی با این افکت ها ایجاد میکند. اما این جلوه های ویژه بی نظیر هستند. فریم به فریم شگفت انگیز است. اما من چیزی که دنبال آن در آواتار 2 بودم این بود که ویژگی های فنی چگونه به ساخت کاراکتر و دنیای فیلم کمک میکند.

کامنت های درباره این فیلم روز به روز بیشتر می شود و ظاهرا آقای جیمز کامرون یک شاهکار دیگر ساخته است که قرار است رکورد شکنی دیگری در تاریخ انجام دهد.

مطالب مرتبط
حذف آواتار ( Avatar ) از دیزنی پلاس ( Disney + ) بدون اطلاع قبلی حذف آواتار ( Avatar ) از دیزنی پلاس ( Disney + ) بدون اطلاع قبلی

دیزنی بدون اطلاعیه قبلی فیلم آواتار رو قبل از اکران دوباره از سرویس استریم خودش حدف کرد.

آواتار 2 را حتما باید سه بعدی تماشا کنید آواتار 2 را حتما باید سه بعدی تماشا کنید

وقتی آواتار منتشر شد با خودش اوج خلاقیت در فیلم های سه بعدی را همراه داشت و باعث شد تا تلویزیون های سه بعدی به خانه ها راه پیدا کنند. حالا باید دید تا آواتار 2  (Avatar 2) می تواند تکنولوژی فیلم سه بعدی را زنده کند.

بلیط های آواتار 2 برای فروش قرار گرفته اند ، آواتار 2 راه آب 26 آذر در سینما بلیط های آواتار 2 برای فروش قرار گرفته اند ، آواتار 2 راه آب 26 آذر در سینما

فیلم جذاب آواتار 2 Avatar : Way Of Water در 26 آذر بر روی پرده سینما خواهد رفت بلیط های آخرین شاهکار جیمز کامرون از امروز برای فروش در سایت ها قرار گرفته است.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 3 = ?

جستجو