مدلوپ

معرفی بازی معمایی آفلاین Brain Out برای اندروید و iOS

بازی انفجار مغز که خیلی عمیق باید بهش دقت بشه وگرنه جوابی پیدا نمیکنید و بعد از سه روز یه مرحله رو میتونید رد کنید.

225 مرحله معما و تست هوش

بازی فکری و معمایی Brain Out که خیلی پیچیده و سخته رو میتونین رو گوشی موبایل خودتون بازی کنین. Brain Out مرحله هایی داره که مطمئناً گیر میکنین و نمیتونین حل کنین. بازی Brain Out با 225 مرحله ی فکری، یکی از عجیب ترین بازی های معمایی هست که هم برای اندروید مناسبه و هم iOS. تنها چیزی که لازمه برای این بازی، بلد بودن زبان انگلیسیه که اونم میشه با ترجمه گوگل پیش رفت. بازی بهتون یه نشانه یا Hint میده و شما باید معما رو با هوش خودتون رد کنید. برای مثال مرحله ی اول بازی نوشته که Find the biggest One و معنیش میشه که بزرگترین رو پیدا کن. تو عکس یه موز وجود داره، یه توت فرنگی، یه هندوانه و یه سیب؛ اما سیب از همه بزرگتره و شاید فکر کنین جواب سیب میشه. اما هندوانه میوه ی بزرگتریه قاعدتاٌ. پس اولین چیزی که باید دقت کنین تو این بازی، اینه که جواب ها ساده ست اما اونی که نوشته فقط یه اشاره کوچیکه.

اگر جایی از بازی گیر کردین، تو آپدیت های جدید، چند تا مود جدید هم داره که میشه برای استراحت برید و اونا رو بازی کنید تا ذهنتون باز بشه. مودهای مختلف زیادی داره و خسته تون نمیکنه. اگر هر مرحله ای گیر کردین، برای لذت بیشتر فکر کنین یا از کسی بپرسید.

معرفی بازی معمایی آفلاین Brain Out برای اندروید و iOS

چون گوگل جواب هارو گذاشته دلیل نمیشه شما کلیپ ببینید و بازی رو خراب کنید. بازی Brain Out به عنوان یه بازی هوش و تست IQ حرف اول رو میزنه برای اندروید و iOS و هرکسی که بازی کرده دچار اعتیاد شده و نتونسته از فکرش بیرون بیاد.

مطالب مرتبط
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 1 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !