مدلوپ

همه چیز درباره کلبه وحشت : برخواستن ( شیطان مرده ) : تریلر ، بازیگران ، داستان

  1. فیلم ها
  2. نقد و بررسی فیلم ها

اطلاعات منتشر شده درباره جدید ترین فیلم دنباله کلبه وحشت ( Evil Dead ) یا شیطان مرده اثر سم ریمی ( Sam Raimi ) رو بررسی کنیم .

بررسی فیلم سینمایی شیطان مرده : برخواستن ( Evil Dead Rise )

فیلم سینمایی شیطان مرده : برخواستن ( Evil Dead Rise ) یا به قول خودمون کلبه وحشت ، جدید ترین اثر سم ریمی کارگردان تمام فیلم های این دنباله و دکتر استرنج 2 میباشد . این دنباله از ابتدای انتشارش به حدی خوب ظاهر شد که تونست با پولی که دراورده راه رو برای قسمت دوم یعنی Evil Dead 2 باز کنه .

همه چیز درباره کلبه وحشت : برخواستن ( شیطان مرده ) : تریلر ، بازیگران ، داستان

قسمت دوم این فیلم جلوه های بهتری رو نسبت به قسمت قبلی داشت ولی نه تماما خوب . همچنین طنز بیشتری رو هم به همراه خودش داشت طوری که کمک کرد بروس کمپل ( Bruce Cambpell ) به ستاره نمادی دنیای کلبه وحشت یا شیطان مرده تبدیل بشه .

اویل دد یا شیطان مرده در سال 2013 مارو به کابینی در جنگل و به کتاب مردگان بازگرداند و این آخرین باری بود که به صورت یک فیلم جداگانه ما شاهد به نمایش درامدن کتاب مردگان بودیم . اما این بار در فیلم سینمایی شیطان مرده : برخواستن یا Evil Dead Rise به جای اینکه کتاب رو در یک کابین وسط جنگل پیدا کنند ، در داخل یک ساختمان آپارتمانی کف لس آنجلس کشف میکنند .

در حالی که ریمی اخیرا روی پروژه های دیگر همچون دکتر استرنج چند جهانی دیوانگی ( Doctor Strange Multiverse of Madness ) کار کرده ، علاقه ای به کارگردانی قسمت جدید این فرنچایز نشان نداده و قرار شده که در مقام تهیه کنند اجرایی این فیلم رو هدایت کنه .

تاریخ انتشار شیطان مرده برخواستن ( کلبه وحشت ) چه زمانی است ؟

Evil Dead Rise در حال حاضر قرار است در تاریخ 21 آوریل 2023 در سینماها اکران شود. این فیلم زمانی قرار بود به عنوان یک انحصاری HBO Max اکران شود، اما اکنون در سینما اکران خواهد شد.

کارگردان فیلم سینمایی Evil Dead Rise چه کسی میباشد ؟

لی کرونین که بیشتر برای فیلم The Hole In The Ground و فیلم کوتاه Ghost Train شناخته می شود، کارگردانی Evil Dead Rise را بر عهده دارد. سم ریمی و بروس کمپبل تهیه کننده اجرایی هستند و رابرت تاپرت تهیه کننده است.

بازیگران قسمت جدید کلبه وحشت ( برخواستن ) چه کسانی هستند ؟

در حالی که این قطعاً یک فیلم در فرانچایز Evil Dead است، در حال حاضر ما از هیچ شخصیت بازگشتی از فیلم‌های قبلی، از جمله سه فیلم اول که بروس کمپبل در نقش آش ویلیامز بازی می‌کردند، یا فیلم 2013، که به نام مردگان شیطانی نیز نامیده می‌شود، اطلاعی نداریم. اما در آن گروه جدیدی از شخصیت ها حضور داشتند.

آلیسا ساترلند و لیلی سالیوان در نقش های اصلی این فیلم ایفای نقش خواهند کرد و گابریل اکولز، مورگان دیویس، نل فیشر و میا چالیس را همراهی خواهند کرد.

داستان فیلم Evil Dead Rise

مانند دیگر فیلم‌های مردگان شیطانی، این فیلم نیز در مورد افراد بی‌گناهی است که به اندازه کافی بدشانس هستند که نکرونومیکون یا کتاب مردگان را پیدا کنند و ارواح شیطانی را به جهان رها کنند. این فیلم داستان را از کابین استاندارد خود در محیط جنگل به یک آپارتمان بلند در لس آنجلس تغییر می دهد. خلاصه داستان رسمی فیلم: "در پنجمین فیلم مردگان شیطانی، یک بث خسته از جاده به ملاقات زودهنگام خواهر بزرگترش الی می رود که به تنهایی سه بچه را در آپارتمانی تنگ در لس آنجلس بزرگ می کند.بث با کشف یک کتاب اسرارآمیز در اعماق ساختمان الی باعث پیدایش شیاطین گوشت‌خوار می‌شود، و بث را وارد یک نبرد اولیه برای بقا می‌کند، زیرا او با کابوس‌آمیزترین نسخه مادری غیر قابل تصور خود روبرو می‌شود."

متاسفانه هنوز تریلری برای قسمت جدید این دنباله ( Evil Dead Rise ) منتشر نشده است .

مطالب مرتبط
لغو سریال رزیدنت اویل Resident Evil از نتفلیکس لغو سریال رزیدنت اویل Resident Evil از نتفلیکس

نتفلیکس سریال Resident Evil رو لغو کرد و اعلام کرد که این فیلم فصل دوم نخواهد داشت.

بروس کمپبل اولین تصاویر از کلبه وحشت جدید یا شیطان مرده را منتشر کرد بروس کمپبل اولین تصاویر از کلبه وحشت جدید یا شیطان مرده را منتشر کرد

فیلم سینمایی Evil Dead : Rise ( کلبه وحشت جدید ) در آپریل 2023 به روی پرده سینما ها می رود .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !