مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

عذرخواهی ازرا میلر بخاطر مشکلات روانی و حواشی اخیر

ازرا میلر ( Ezra Miller ) بازیگر 29 ساله هالیوود و نقش فلش بخاطر مشکلاتی که اخیرا ایجاد کرده معذرت خواهی کرد.

حواشی اخیر ازرا میلر ( Ezra Miller )

ازرا میلر ( Ezra Miller ) بازیگر نقش فلش در دنیای DC و کریدنس در Fantastic Beasts بلاخره سکوت خودش رو شکست و درباره اتهامات اخیری که بهش وارد شده صحبت کرد . اون گفته که من دچار مشکلات روانی هستم و به دنبال درمان این مشکلات هستم . میلر گفت : " اخیراً با گذراندن دوره‌ای از بحران شدید، اکنون می‌دانم که از مشکلات پیچیده سلامت روان رنج می‌برم و درمان مداوم را آغاز کرده‌ام . من می خواهم از همه عذرخواهی کنم که از رفتار گذشته خود نگران و ناراحت شده ام. من متعهد به انجام کارهای لازم برای بازگشت به مرحله ای سالم، ایمن و سازنده در زندگی ام هستم.".

ازرا میلر بخاطر حواشی اخیر عذرخواهی کرد

ازرا میلر اخیرا غوغای زیادی به پا کرده که از جمله اتهامات این شخص : سرقت ، حمل اسلحه ، تعرض جنسی و آدم ربایی هستش . این شخص در اوایل سال جاری در هاوایی دستگیر شد . ابتدا به دلیل بی نظمی و آزار و اذیت در یک بار کاراکوئه در ماه مارس و سپس حمله درجه دوم کمتر از یک ماه بعد . در مورد اول، میلر به هیچ عنوان اعتراضی به رفتار بی‌نظم بزهکاری نکرد و 500 دلار جریمه پرداخت کرد، در حالی که اتهام آزار و اذیت رد شد. در مرحله دوم، میلر بدون اتهام آزاد شد. میلر همچنین بعد از این اتفاقات یک کودک رو به سرقت برده بود و در مزرعه ماریجوانا اونو رها کرده بود .

این حواشی نه تنها برای Ezra Miller مشکل ایجاد کرده ، بلکه برای برادران وارنر ( Warner Bros ) و DC ( دی سی ) هم مشکل ایجاد کرد . چرا که این بازیگر 29 ساله ، نقش فلش در دنیای DC رو به عهده داره در حالی که این فیلم یکی از پروژه های اصلی و نزدیک به اکران DC هستش . همچنین یکی از دلایل ضعیف ظاهر شدن قسمت سوم فیلم سینمایی موجودا شگفت انگیز ، حواشی ای بود که این بازیگر ایجاد کرده بود . میلر به عنوان نقش کریدنس در این فیلم سینمایی حضور داشته .

با همه اینها کمپانی Warner Bros تصمیم گرفته که از میلر حمایت کنه و کمک به درمان این شخص کنه . چرا که با اتفاقات اخیر که برای برادران وارنر افتاده و تصمیماتی که گرفته شده ، قراره فیلم فلش همچنان اکران بشه و لغو نشه . این درحالی هستش که این کمپانی تقریبا فیلم کامل شده Batgirl رو کنسل کردن ولی فلش ( The Flash ) رو نه . فلش قرار است در 23 ژوئن 2023 منتشر شود و بن افلک و مایکل کیتون هر دو در نقش بتمن حضور خواهند داشت.

مطالب مرتبط
  1. برنامه ی 10 ساله ی دنیای سینمایی دی سی DCEU
  2. تریلر انیمیشن سینمایی DC League of Super-pets
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
7 + 5 = ?

جستجو