مدلوپ

بازی های آنلاین رفع فیلتر می شوند فورتنایت (Fortnite) رفع فیلتر شد

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

پس از اتفاقات اخیر و فیلتر شدن بازی های محبوب آنلاین حالا این بازی های یکی پس از دیگری رفع فیلتر می شوند. امشب بازی FORTNITE رفع فیلتر شده است.

فورتنایت پس از DOTA 2 امشب رفع فیلتر شد

پس از فیلتر بازی های آن لاین بسیاری از جوانان و نو جوانان منتظر خبر رفع فیلتر بازی های آنلاین بودند. برخی کی میخواستند از غافله عقب نباشند به هر ضرب و زوری که بود با قند شکن وارد بازی های آنلاین می شدند. اما هیچگاه با این نرم افزار ها نمی تولنستید پینگ خوبی داشته باشید و رقابتی بازی کنید.

از هفته های گذشته هم بازی Call Of Duty Mobile رفع فیلتر شده بود و حالا هم بازی محبوب بتل رویال Fortnite رفع فیلتر شده است. کاربران می توانند از امشب بدون محدودیت وارد بازی بشوند و از این بازی جذاب لذت ببرند.

اگر شما نتوانستید وارد بازی شوید پیشنهاد میکنیم که DNS شکن را برای سیستم خود قرار دهید و آموزش این مطلب را می تونید از مطالب مرتبط بخوانید. توجه داشته باشید که با همین دی ان اس هم می توانتید بازی خ.د را از طریق اپیک گیمز بروز کنید.

از بازی فورتنایت 7 هفته باقی مانده است و زمان زیادی برای انجام کوئست های هفتگی این بازی نمانده است. همچنین که به مناسبت هالووین پس از 50 لول پیشرفت در بتل پس بازی یک اسکین رایگان دریافت می کنید. پس تا این زمان را از دست ندادید وارد این بازی شوید.

فورتنایت (Fortnite) رفع فیلتر شد
مطالب مرتبط
آموزش دور زدن تحریم بازی ها آموزش دور زدن تحریم بازی ها

تو این مقاله بهتون آموزش میدیم چطوری با ست کردن DNS ( دی ان اس ) تحریم بازی هارو دور بزنین.

بازی های آنلاین CSGO , Dota 2 و فورتنایت فیلتر شدند بازی های آنلاین CSGO , Dota 2 و فورتنایت فیلتر شدند

به تازگی محدودیت هایی برای بازی های آنلاین اعمال شده که بازی هایی مثل دوتا 2 ، سی اس گو ( CSGO ) و Fortnite قربانی این محدودیت ها شدند.

رفع فیلترینگ بازی دوتا 2 ( Dota ) همراه با ایونت جدید دریافت آرکانا رایگان رفع فیلترینگ بازی دوتا 2 ( Dota ) همراه با ایونت جدید دریافت آرکانا رایگان

خب بازی Dota 2 ( دوتا ) اولین بازی پر طرفداری بود که بعد از اتفاقات اخیر رفع فیلتر شد . این بازی همچنین با بازیکنان آرکانا رایگان میدهد.

پس از بازی های آنلاین حالا Google Play نیز فیلتر شد پس از بازی های آنلاین حالا Google Play نیز فیلتر شد

برای مدتی تنها CDN های گوگل پلی فیلتر بودند و سرویس گوگل پلی در دسترس بود اما حالا همین سرویس نیز فیلتر شده است. اما چه چیزی باعث این اتفاق شده است.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 6 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !