مدلوپ

راهنمای چالش هاو کوئست های Fortnite Winterfest 2022: چگونه یک گلوله برفی غول پیکر بسازیم و بیشتر

  1. بازی ها
  2. آموزش بازی ها

به مناسبت کریسمس فورتنایت طبق روال هر سوال رویداد Winterfest رو در آپدید جدید خودش برگذار کرده که جوایز و کوئست های جدید رو با خودش آورده.

آموزش حل کوئست ها و چالش های ایونت Winterfest در فورتنایت

آپدیت جدید فورتنایت Fortnite Winterfest 2022 رو آورده تا شروعی برای کریسمس باشه .، از جمله اسکین های و تم جدید، Unvault شدن آیتم های قدیمی، و چالش‌هایی که می‌خواهید برای دریافت جوایز هیجان‌انگیز تعطیلات برای آن‌ها تلاش کنید. اگر می‌خواهید این چالش‌ها را ازحل کنید و برای انجام این کوئست ها به کمک نیاز دارید، ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم. در اینجا تمام ماموریت‌ها و کوئست های Winterfest 2022 و نحوه تکمیل آنها آورده شده است.

راهنمای چالش هاو کوئست های Fortnite Winterfest 2022: چگونه یک گلوله برفی غول پیکر بسازیم و بیشتر

ماموریت ها و کوئست های جشنواره زمستانی 2022 فورتنایت ( Fortnite )

در مجموع 14 ماموریت Winterfest 2022 وجود دارد، اما تنها شش مورد در هفته اول در دسترس هستند. تکمیل هر کدام 16000 XP به شما پاداش می دهد. نقاط عطف اضافی، مانند تکمیل هر سه چالش Winterfest، 30000 XP اضافی به شما میدهد.

با SMG دمیج بدید

این یکی نیاز به توضیح ندارد و بسیار آسان است. هر SMG را بگیرید و در مجموع 50 دمج به حریفان خود وارد کنید تا کوئست را کامل کنید.

در Frosty Firs، Brutal Bastion و Lonely Labs در یک گلوله برفی غول پیکر پنهان شوید

هر زمان که در منطقه برفی در قسمت بالای نقشه هستید، می توانید با چکش یا Harvasting Tool خودتون زمین رو بکوبید و شروع به ساخت یک گلوله برفی بزرگ کنید. اگر به اندازه کافی به این کار ادامه دهید، به اندازه کافی بزرگ می شود که بتوانید در آن پنهان شوید. برای تکمیل این کوئست، به سادگی این کار را در Frosty Firs، Brutal Bastion و Lonely Labs انجام دهید.

هر روز Cozy Lodge را بررسی کنید تا یک تکه پیتزا پیدا کنید

در حالی که در لابی هستید، می توانید به برگه ای که با دانه برف نشان داده شده است بروید و دکمه مربوطه را فشار دهید تا وارد Cozy Lodge شوید. این کار را سه بار در طول سه روز انجام دهید تا کوئست را کامل کنید.

با استفاده از Snowball Launcher حریفان را از بین ببرید

Snowball Launcher یک بار دیگر برای جشنواره زمستانی 2022 بازگشایی شده است. یکی پیدا کنید و پنج دشمن را از بین ببرید تا این چلنج را به پایان برسانید. این سلاح کمی شبیه نارنجک انداز عمل می کند، البته به جز گلوله های برفی.

با استفاده از Dirt Bike باید Land Trick Point جمع کنید

یک Dirt Bike پیدا کنید پمپ بنزین ها مکان خوبی برای پیدا کردن هستند . سپس به دنبال منطقه ای با تپه ها یا رمپ هایی باشید که می توانید از آن بپرید. بپرید و چند Trick را انجام دهید (مطمئن شوید که به خوبی فرود می آیید . )

دمیج DMR به دشمنانتان وارد کنید

مانند کوئست فوق، این کوئست دارای پنج مرحله می باشد. با این حال، این کار نسبتاً ساده است، زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کبرا DMR پیدا کنید و آسیب به تیم ها و دشمنان دیگر وارد کنید.

مطالب مرتبط
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 3 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !