مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

رفع مشکل اجرا نشدن بازی جنرال در ویندوز 10 و 11

بازی جنرالز یکی از بازی های محبوب استراتژیک دنیای کامپیوتر هست. اما بدلیل قدیمی بودن با ویندوز های جدید سازگار نیست. بهتون در این پست آموزش میدیم چگونه به راحتی این بازی را اجرا نمایید.

گیر کردن بازی Generals Zero Hour و Generals در بنر اجرای بازی

ابتدا باید برای رفع مشکل اجرا نشدن بازی Generals در ویندوز 10 و 11 بدانید که این مشکل چیست و چه دلیلی برای اجرا نشدن بازی و گیر کردن در لودینگ اولیه بازی وجود دارد. این عدم سازگاری از آن جایی شروع می شود که بازی جنرالز برای سیستم عامل ایکس پی (XP سیستم عامل محبوب 20 سال پیش!!) ساخته شده است. پس منطقی است که با سیستم عامل های بروز مانند ئیندوز 10 و 11 دارای مشکل باشد.
توجه داشته باشید این راه حل ها به صورت مرحله وار برای شما نوشته شده است و بهتر است به ترتیب انجام دهید.

راه حل اول برای گیر کردن در صفحه لودینگ بازی

اولین راه پیش روی شما این است که مشابه تصاویر به محل نصب بازی رفته سپس بر روی ایکون اصلی بازی (Generals.EXE) کیلیک راست نمایید. سپس از گزینه های زیر بر روی Properties کیلیک نموده ( اگر در ویندوز 11 این گزینه را نمیبینید بر روی Show more کیلیک نمایید.) سپس به تب Compatibility رفته و سیستم عامل سازگار را بر روی سیستم عامل XP Service pack 3 قرار می دهیم. حال بازی را به صورت اجرا به عنوان administrator اجرا می نماییم.
در بسیاری موارد بازی با این راه حل اجرا می شود در غیر این صورت راه حل دوم را انجام دهید.
آموزش رفع مشکل بازی جنرال در ویندوز 10 و 11

راه حل دوم برای گیر کردن بازی Generals

بازی جنرالز از سری از بازی هایی است که علاقه دارد تا مشخصات کاربر را در بخش داکیومنت ویندوز ذخیره کند. همین امر نیز خلاف استاندارد های امنیتی جدید ویندوز است و بازی جنرالز که قدیمی می باشد از این قوانین جدید پیروی نمی کند. اما شما این مشکل را به سادگی می توانید حل کنید. برای شما دو پوشه از سیو وفایل های بازی های Generals و Generals Zero Hour در یک فایل آرشیو قرار داده ایم. این فایل را دریافت نمایید و سپس در آدرس زیر قرار دهید.

C://Users/نام یوزر سیستم شما/Documents/

توجه داشته باشید که خود بازی این پوشه ها را می سازد اما اطلاعات درست را نمی تواند در آن بنویسد. برای هر دو نسخه جنرال این کار را انجام دهید.

راه حل سوم برای خطای دایرکت ایکس 8.1 و منابع سیستم

این راه حل را با این فرض تشریح می کنیم که شما دایرکت ایکس 8.1 یا بالاتر را نصب دارید اگر نصب ندارید به منبع نصب بازی مراجعه کنید در اطلاعات نصب بازی این فایل برای نصب قرار دارد. در این قسمت شما با خطا مواجه می شوید که اکثرا خطای Technical Difficulties است و این خطا را نیز به سادگی میتوانید برطرف نمایید. کافیست به مسیر زیر بروید :

C://Users/نام یوزر سیستم شما/Documents/

و وارد پوشه بازی شوید حالا در این پوشه با فایلی به نام Option.ini رو به رو هستید. توجه! اگر این فایل ها را ندارید در مرحله قبل دانلود نمایید و طبق راهنما در سیستم خود قرار دهید. فایل Option.ini را کیلیک راست نمایید و به صورت Notepad باز کنید.

تقریبا در وسط های صفحه می بینید نوشته است Resoloution= 1920 1080. اعداد مقابل این مساوی رزولوشن تصویر مانیتور شما برای اجرای بازی است. در بهترین حالت آن را برابر با resoloution = 1024 768 قرار دهید و یا با آگاهی از وضوح مانیتور خود می توانید وضوح تصویر مانیتور خود را بنویسد. سعی کنید فقط طول و عرض را بدون هیچگونه علامت اضافی مانند تصویر بنویسید. برای مانیتور اچ دی 1280 720 و برای فول اچ دی 192 1080 قرار دهید.
آموزش رفع مشکل بازی جنرال در ویندوز 10 و 11

با توجه به تجربه تیم مدلوپ هیچ گونه مشکلی در اجرای بازی و حتی در بخش لن نداشتیم و تنها پس از نصب با گیر کردن بازی در نمایش بنر بازی بودیم. امیدواریم این مراحل برای شما مفید باشند و به سادگی بتوانید از این بازی جذاب و دوست داشتنی لذت ببرید.

  • پرونده های پیوست شده
  • app_anabpms generals data [343 کیلو بایت]
مطالب مرتبط
  1. بازی های آنلاین CSGO , Dota 2 و فورتنایت فیلتر شدند
  2. باگ جدید فورتنایت اشغال بیش از حد رم در فصل 4 چپتر 3(برطرف شده است)
  3. شروع پچ Blizzard 3.3.5 World of Warcraft: Wrath of the Lich King
  4. آموزش دور زدن تحریم بازی موبایل لجند - Mobile Legends
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
2 + 6 = ?

جستجو