مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

فیلم سینمایی روح سوشیما Ghost of Tsushima به زبان ژاپنی

به احتمال خیلی زیاد این فیلم که از بازی ای با همین اسم گرفته شده ، تمام و کمال به زبان ژاپنی و با بازیگران ژاپنی فیلمبرداری بشه.

آخرین سامورایی در مقابل مغول ها

چاد استاهلسکی Chad Stahelski ، کارگردان "روح سوشیما Ghost of Tsushima" ، قراره یه نسخه ی ژاپنی بسازه. استاهلسکی گفت: "سونی تو این زمینه از ما حمایت میکنه".
استاهلسکی کارگردان "جان ویک" توی فضای مجازی مطلبی رو به اشتراک گذاشت. توی اون مطلب گفت که به عنوان کارگردان اقتباس از بازی سینمایی Ghost of Tsushima قراره فعالیت کنه. قراره فیلمبرداری رو با بازی یک بازیگر ژاپنی شروع کنه ؛ کسی که بتونه دیالوگ های فیلم رو به زبان ژاپنی هم بیان کنه. با این حرکت قصد ادای احترام به فیلمساز بازی "آکیرا کوروساوا" داره.

Ghost of Tsushima

استاهلسکی گفت که جدا از بحث فیلم و پروژه ، به طور کلی کوروساوا توی زندگی شخصیش زیاد تاثیرگذار بوده و جزو پنج تا از بهترین ها به شمار میره. شرکت سونی ، ناشر بازی ، با برنامه هاش برای یه بازی کاملاً ژاپنی با بازیگر ژاپنی حمایت کرده.
علاوه بر حمایت سونی ، استاهلسکی گفت که حس میکنه مخاطبان خوششون بیاد و آماده ی تجربه ی جدیدی باشن. زیرنویس ها بر اساس محتوای بین المللی هم منتشر میشه. همونطور که بازی Squid Game از نتفلیکس قراره منتشر بشه و کمدی سیاه کره ای محصول سال 2019 به اسم Parasite.
Ghost of Tsushima یه بازی ویدیویی سال 2020 هست که توسط Sucker Punch Productions ساخته شده. بازی بر اساس رویدادهای تاریخی تولید شده . بازیکن ها در نقش یکی از آخرین سامورایی های بازمانده به اسم جین ساکای ایفای نقش میکنن. سال 1274 پس از میلاد ، آخرین سامورایی از مرگ بیدار میشه تا با کمک دوست ها و طرفداراش در مقابل مغول ها بجنگند. جین مجبور میشه طبق قوانین اخلاقی سامورایی ، خودش رو تسلیم کنه و یه جنگی برای آزادی ژاپن راه بندازه.
این فیلم سینمایی از کمپانی سونی پیکچرز و پلی استیشن پروداکشنز تولید و پخش میشه. PlayStation Productions پشت فیلم Uncharted با بازی تام هلند و آخرین نمایش تلویزیونی The Last of Us با HBO هم بوده.

مطالب مرتبط
  1. بازگشت Yseraدر اکسپنشن Dragonflight
  2. انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 در دست ساخت
  3. تریلر بازی باب اسنفجی : لرزش کیهانی
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
5 + 7 = ?

جستجو