مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

جهنم قیمت کارت گرافیک به پایان می رسد

پس از مدت ها و گذشت از پاندمیک کووید 19 حالا قیمت کارت گرافیک ها به رنج منطقی تری رسیده است. اما دلیل چیست؟

ماینر ها باعث کمبود گرافیک

پس از اینکه پاندمیک کووید 19 فراگیر شد استفاده از ماینر ها و استخراج ارز دیجیتال یک منبع درآمدی محسوب میشد. همچنین که قیمت این ارز های دیجیتال روز به روز افزایش می یافت.
استفاده از این ماینر ها که اغلب ریگ هایی با تعدادی کارت گرافیک بودند دنیای گیمر ها را تبدیل به جهنم کرده بود. تا جایی که شما یک کارت گرافیک را باید تا 7 برابر قیمت کارخانه تهیه میکردید. (این مدل سودجویی مختص ایران فقط نیست!) همین امر باعث شده بود تا هم گرافیک نایاب شود هم اینکه قیمت آنها سر به فلک بگذارد.

افت اساسی قیمت ارز دیجیتال باعث شده است که ماینر ها گرافیک های خود را بفروشند تا سرمایه زیادی را از دست دهند. اما با افزایش فروش گرافیک های کارکرده باعث شده است که بازار اشباع شود و قیمت کارت گرافیک ها افت شدیدی داشته باشند. اما هنوز قیمت کارت گرافیک ها بالا است و برای انتخاب آن ها باید موارد زیادی را بررسی کرد. به هر روی قیمت ها مناسب تر هستند و با هزینه کمتری میتوان سیستم یا لپ تاپ هایی را تهیه نمود که توانایی اجرای بازی های بروز را داشته باشند.
برای مثال در سه ماهه اول سال 1400 شما یک قطعه کارت گرافیم RTX 2060 را باید حداقل 25 میلیون تومان هزینه میکردید در صورتی که در حال حاضر قیمت این محصول به 12 میلیون تومان رسیده است.

به زودی در سایت مدلوپ برای هر ماه بهترین سیستم های اقتصادی برای گیمینگ را برای شما عزیزان معرفی خواهیم نمود تا بتوانید با هزینه های مختلف عملکرد بسیاری بهتری را بدست بیاورید.

gaming pc room in animation

مطالب مرتبط
معرفی بازی That Level Again معرفی بازی That Level Again

تصمیم دارم براتون یه بازی معرفی کنم قشنگ کل ذهن و خلاقیتتون رو بکار بگیره .

شروع پیش خرید بازی خدای جنگ : راگناروک شروع پیش خرید بازی خدای جنگ : راگناروک

پیش خرید بازی God of War : Ragnarok برای Ps4 و Ps5 شروع شد .

بازی Elden Ring یکی از پرطرفدارترین بازی های آمریکا بازی Elden Ring یکی از پرطرفدارترین بازی های آمریکا

سال 2022 بازی الدر رینگ منتشر شد و بعد از یکی دوماه شد یکی از ده بازی برتر تاریخ آمریکا با فروش فوق العاده.

تنظیمات

جستجو