مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

انتشار سریال House of the Dragons توسط هکر روسی

هکر روسی اعلام کرده به زودی قسمت اول تا پنجم سریال خاندان اژدها یا خانه ی اژدها ( House of The Dragons ) رو منتشر میکنه .

هک شدن دوباره شبکه HBO

یک هکر روسی ادعا کرده که سرور HBO برزیل رو هک کرده و قسمت یک تا پنج سریال خانه ی اژدها یا خاندان اژدها ( House of The Dragons ) رو منتشر میکنه . این اولین باری نیست که هکر ها سراغ شبکه HBO میرن و قبلا هم سر سریال بازی تاج و تخت ( Game of Thrones ) همچین کاری رو کرده بودند و یه سری قسمت هارو جلوتر منتشر کرده بودند .

هک شدن شبکه HBO و انتشار سریال House of The Dragons

این هکر حتی فیلمنامه فصل اول رو هم لو داده و تو اینترنت قرار داده ، حتی توی پیام رسان تلگرام در برخی کانال ها قرار داده . HBO هم به شدت پیگیر این قضیه شده تا چیزی از این سریال جلوتر از زمان موعود پخش نشه . چون هم به آبروشون لطمه میخوره و هم تمام زحمتی که برای این مجموعه کشیدن به باد میره . تلاش های این شبکه تاحدی موفق بوده در فضای گوگل هیچ محتوایی از این سریال در دسترس قرار نگرفته . ولی خب تلگرام رو چیکار کنن =) ؟

درحالی که نفس ها تو سینه حبس شده و چیزی تا پخش قسمت اول این سریال نمونده ، فضای شبکه ی HBO بخاطر این اتفاق متشنج شده . احتمال میره که اگه نتونن این داستان رو حل کنن تغییری تو روند پخش سریال بدن و تصمیمات دیگه ای رو در این باره بگیرن .

مطالب مرتبط
  1. پخش تریلر House Of The Dragon خاندان اژدها
  2. اولین پیش نمایش منتشر شده از سریال خانه ی اژدها [ خاندان اژدها ]
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
3 + 4 = ?

جستجو