مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

ساخت سریال سه قسمتی از پیش درآمد جان ویک به اسم کانتیننتال

رسما اعلام شده که سریال 3 قسمتی از پیش درآمد John Wick به اسم The Continental پخش خواهد شد .

رویداد 3 قسمتی ویژه The Continental

یک رویداد ویژه سه قسمتی از پیش درامد جان ویک ( John Wick ) به نام The Continental قراره ساخته بشه و به صورت انحصاری در Peacock در سال 2023 نمایش داده میشه . خط اصلی داستان و محور اصلی این سریال درباره اتفاقات و نحوه عملکرد هتل کانتیننتال هستش . قرار بود که اول از Starz پخش بشه بعدا تصمیم بر این شد که در شبکه NBC Peacock عرضه بشه و به نمایش گذاشته بشه .

مجموعه 3 قسمتی The Continental

داستان از منظر وینستون اسکات ( همون وینستون خودمون که کمک جان ویک میکرد ) به تصویر کشیده میشه . این شخص به شهر نیویورک میاد تا سِمت جدید خودش رو به عنوان مدیر جدید کانتیننتال بگیره . داستان در سال 1975 اتفاق میوفته ، پس ما شاهد یه بازیگر جدید به عنوان نسخه جوون تر وینستون خواهیم بود . حتی نسخه های جوان تر شارون و چارلی که توسط Ayomide Adegun و Peter Greene هم در سریال حضور دارند . همچنین گروه جدیدی از شخصیت ها بازی بن رابسون ، هوبرت پوینت دو ژور ، جسیکا آلن ، میشل پرادا و ان هانگ کیت حضور دارند .

اطلاعات بیشتری راجع به این سریال منتشر نشده ولی به محض انتشار هرگونه اطلاعات ، اخبار ، تیزر یا تریلر ما در وبسایت خودمون قرار میدیم . شما هم میتونین از وبسایت ما ادامه اخبار رو دنبال کنین .

مطالب مرتبط
  1. تریلر فیلم سینمایی جان ویک 4 John Wick
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
4 + 1 = ?

جستجو